Yenişehir'e hayırlı olsun

Bursa Valiliği Yatırım İzleme Koordinasyon (YİKOB) Başkanı Alaettin Demirkol, Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, Yenişehir Belediyesi İmar İşleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Yenişehir İlçe Emniyet Müdürlüğü binası yapımı için tahsis edilen arsada incelemelerde bulundu.

Yenişehir 19 Ekim 2018 10:53
Yenişehir'e hayırlı olsun
-A +A

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, “Maliye hazinesinden resmi kurum olarak tahsis edilen arsanın yüklenici firmaya yer teslimi gerçekleştirildi. Arsanın karşısında okul olduğu için gerekli güvenlik önemlerinin alınması gerekiyor.  Çocukların ileride sıkıntı yaşamaması, ana cadde ile ilgili sıkıntıların giderilmesi, yol kıyısında bulunan ağaçların da kurtarılabilmesini düşünerek gerekli tedbirlerin alınması amacıyla yer tespiti yapmak için Bursa Valiliği Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanımız Sayın Alaettin Demirkol ve İmar İşleri Müdürümüz ve Fen İşleri Müdürlüğü’müzden yetkili arkadaşlarımızla arsamızı kontrol için geldik.

Bir hafta içerisinde yüklenici firma da kendi hazırlıklarını bitirip, şantiyelerini kurarak inşaata başlayacaklar. Sözleşme bedeli 3.712.800 TL olan binanın 700 gün içerisinde, 2020 yılında bitmesi planlanıyor” dedi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti