Yenişehir Belediyespor’dan futbolcu desteği

Yenişehir Belediyespor alt yapıda görev yapan futbolcularını Yenişehir Esnaf Doğanspor ile Yenişehir Söylemiş Başakspor bünyesine göndererek takımlara katkısını sürdürüyor.

Bursa 15 Şubat 2020 10:14
Yenişehir Belediyespor’dan futbolcu desteği
-A +A

Ertan ADANA / Özel Haber 

Yenişehir Belediyesi’nin her zaman sporcunun ve sporun yanında olduğunu söyleyen Davut Aydın, “Bu birliktelikten doğacak sinerji, hem Yenişehir Belediyespor Kulübümüzü hem de ilçemizdeki amatör kulüplerimizi yukarıya doğru taşıyacaktır. Ücretsiz yaz spor okuluyla ilçemizde yaşayan çocuklarımızın ve gençlerimizin gelişimine katkı sağlamak amacıyla eğitimden kültüre, bilişim ve teknolojiden spora kadar farklı alanlarda hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Belediyemiz her koşulda sporcuyu ve sporu desteklemeye devam edecektir” açıklamasını yaptı. 
 
YENİŞEHİRLİ GÜREŞÇİLER BURSA ŞAMPİYONU
Serbest Güreş Kategorisinde Bursa Şampiyonu olan Yenişehir Belediyespor Kulübü sporcularından Muhammet Akçağır ve Yasin Can Sarı Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın’ı makamında ziyaret etti.  Yenişehir Belediyespor Kulübü sporcularından Serbest Güreş Kategorisinde 41 Kg’de Muhammet Akçağır ve 75 Kg’de Yasin Can Sarı Bursa Şampiyonu olarak Sivas’ta yapılacak Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı kazandılar. İl şampiyonlarını tebrik eden Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, “Yenişehir Belediyespor Kulübü sporcularımızdan Serbest Güreş Kategorisinde Muhammet Akçağır ve Yasin Can Sarı Bursa Şampiyonu olarak Sivas’ta yapılacak Türkiye Şampiyonasında Yenişehir’imizi ve Yenişehir Belediyespor’umuzu en iyi şekilde temsil edeceklerdir. Rabbim sporcularımıza güç kuvvet versin inşallah. Ayrıca atletizm branşında yarışan sporcumuz İsmet Özler Muğla’da düzenlenen maraton koşusunda 2. olarak kupayı ilçemize kazandırmıştır. Tüm sporcularımızı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti