Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın:“TEK ARZUMUZ KAZA OLMAMASI”

Yenişehir 28 Ağustos 2020 09:23
Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın:“TEK ARZUMUZ KAZA OLMAMASI”
-A +A

Yenişehir Belediyesi, ilçede trafiğin en yoğun olduğu bölgelerde kazaları azaltmak için kavşak ve sinyalizasyon sistemi çalışması başlattı. Başkan Davut Aydın, “Tek arzumuz isteğimiz, hiç kazanın olmaması. Bu nedenle çalışmaları titizlikle yerinde inceliyorum.” 
 
“ÇALIŞMALAR BAŞLADI”
Başkan Aydın, trafik yoğunluğunu azaltmak ve kazaların önüne geçebilmek maksadıyla yapılan kavşak ve sinyalizasyon çalışmalarını yerinde inceledi. Davut Aydın, “Trafik yoğunluğunu azaltmak ve muhtemel kazaların önüne geçebilmek için Adnan Menderes ve Atatürk Caddeleri ile Güldeste, Hanlık ve İznik Caddeleri arasında kavşak ve sinyalizasyon sistemi yapım çalışmalarımız başladı” ifadelerini kullandı. 
 
 
“PEK ÇOK KAZA YAŞANDI”
Aydın, “Vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı ve ilçemizin iki büyük mahallesini ana caddeye bağlayan kavşaklarımızda yıllardır pek çok kaza yaşandı. Bu kazaların bir an önce önüne geçebilmek maksadıyla Adnan Menderes ve Atatürk Caddelerinin kesiştiği nokta ile Güldeste, Hanlık ve İznik Caddelerinin kesiştiği noktaya kavşak ve sinyalizasyon sistemi yapım çalışması başlatılması için çalışmalar başladı” diye konuştu. 
 
“AKTAŞ’A TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Yenişehir Belediye Başkanı Aydın, “Her zaman ilçemizin yanında olan birçok hizmetin ilçemize kazandırılmasına destek sağlayan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’a ve ekip çalışanlarına katkıları için teşekkür ediyorum” dedi. 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti