Yenişehir AK Parti Büyükşehir’de

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Süleyman Çelik önceki gün Yenişehir AK Parti İlçe Teşkilatını makamında ağırladı.

Yenişehir 3 Temmuz 2019 09:23
Yenişehir AK Parti Büyükşehir’de
-A +A

RECEP AYDIN

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş
’ın da ev sahibi olarak katıldığı ziyaret sonrası bir açıklama yapan Çelik “AK Parti Yenişehir İlçe Başkanımız Fikret Hatipoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları ve Meclis Üyelerimizi, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş ile birlikte ağırladık. Değerli yol arkadaşlarım, nazik ziyaretleriniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Kıymetli dostlar, iyi ki varsınız. Allah’ım; Birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere fırsat verme.” dedi. 


 

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ta ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ Yenişehir Osmanlı Devletine başkentlik yapmış bir güzide ilçemiz. Hak ettiği hizmetlere kavuşması için Büyükşehir olarak elimizden geleni yapıyoruz. Yapmaya da devam edeceğiz. Sizleri de burada ağırlamaktan son derece mutlu oldum. Büyükşehir belediyesi olarak kapımız her zaman açık. Bizler sorunları halletmek için buradayız ve sizlerle bu konuda ortak çalışmalar yapıyoruz, yapacağız. Bursa büyürse Türkiye büyür anlayışıyla birbirimize yardımcı olarak şehrimizin ve ülkemizin geleceği için birlikte adımlar atacağız. Bunun için ziyaretlerinizi son derece önemsiyorum. Geldiğiniz için teşekkür ederim” dedi.

Yenişehir AK Parti İlçe Başkanı Fikret Hatipoğlu ise” bizleri ağırlayan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Süleyman Çelik’e ilçe teşkilatı adına teşekkür ediyorum. Ziyaretimiz oldukça verimli oldu. Bundan sonra da zaman zaman bu tür ziyaretler gerçekleştireceğiz” dedi. 
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti