YEGİAD’DAN BAŞKANALAR ZİYARET

Yenişehir Genç İşadamları Derneği (YEGİAD) yöneticileri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Süleyman Çelik ve Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Hamdi Cingil ile Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Bursa 29 Şubat 2020 09:38
YEGİAD’DAN BAŞKANALAR ZİYARET
-A +A

Ertan ADANA / ÖZEL

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, YEGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Samet Düvencioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile ilçedeki sorunları konuşarak bilgi alışverişinde bulundular. Başkan Aydın, “Genç ve etkin iş insanlarının ilçemizde olması gurur verici, çalışmalarında başarılar diliyorum. Gerçekleştirdikleri bu nazik ziyaretlerinden dolayı dernek  üyelerine  ve Başkan Samet Düvencioğlu’na teşekkür ederim” diye konuştu.  
Yenişehirli Genç İş adamları Derneği (YEGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Samet Düvencioğlu ise gerçekleştirdikleri ziyaretlerde, “Hemşerilerimiz olan B.B. Başkan Vekili Süleyman Çelik ve Osmangazi Belediyesi Başkan Yardımcısı Bülent Hamdi Cingil ile Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın’ı makamında ziyaret ettik. Yaptığımız toplantıda ileriye dönük ortak çalışma konularını istişare ederek kendilerine görevlerinde başarılar diledik” açıklamalarını yaptı.


Kaynak : İHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti