Vasiyet 32. Kez sahnelendi

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Yenişehir Şubesi tarafından “Atatürk’e dair bilinmeyenler/Tek kişilik gösteri” adlı etkinliği Yenisehir Belediyesi Sehit Astsubay Ömer Halisdemir Kültür Merkezi’nde düzenlendi.

Yenişehir 3 Şubat 2020 09:37
Vasiyet 32. Kez sahnelendi
-A +A

Ebru ERGÜL / Özel Haber

Atatürkçü Düşünce Derneği Yenişehir Şubesi’nin davetiyle Yenişehir'e gelen Atatürkçü Düşünce Derneği Zonguldak Devrek Şube Başkanı Okan Onur, Vasiyet adlı kitabından sahneye uyarladığı tek kişilik gösterisi 32. kez sahnelendi. Yenisehir Belediyesi Sehit Astsubay Ömer Halisdemir Kültür Merkezi konferans salonunda gerçekleştirilen tek kişilik gösteriye siyasi parti, kurum ve kuruluşların temsilcileri ve Yenişehir halkı katılım sağladı. Gerçekleştirilen gösteri seyirciler tarafından büyük beğeni aldı.

Vasiyet’in, Mustafa Kemal Atatürk hakkında yazılmış olduğunu belirten ADD Yenişehir Şube Başkanı Tayfun Sırman, “ADD'nin Yenişehir Şubesi olarak davetimizle Yenişehir'e gelen ADD Zonguldak Devrek Şube Başkanımız Sayın Okan Onur, Vasiyet adlı kitabından sahneye uyarladığı tek kişilik gösterisini 32. kez sahnelendi. Bu güzel gösteri için Başkanımız Sayın Okan Onur’a teşekkür ederiz. Bu güzel akşamda bizi yine yanıltmayan ve salonu dolduran Yenişehirli sanatseverlere, siyasi partilerin, kurum ve kuruluşların temsilcilerine, hiçbir etkinliğimizde bizi yalnız bırakmayan basınımıza teşekkür ederim. Bu anlamlı gecedeki en büyük teşekkür de gençlerimize ediyorum. Bütün yükü üzerimizden alan ve artık geleceğe umutla bakmamızı sağlayan gençlik kollarımız bayrağı devralmaya hazır olduklarını bizlere kanıtladı” açıklamalarını yaptı. Gösteri sonrası Atatürkçü Düşünce Derneği Zonguldak Devrek Şube Başkanı Okan Onur’a çiçek takdim edildi.

Kaynak : EBRU ERGÜL

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti