TORUN, DESTEK İSTEDİ

YTSO Başkanı Orhan Torun, Ankara’da Bursa İl ve İlçe Oda-Borsa Başkanları ve Milletvekilleri ile buluştu

Yenişehir 3 Mart 2020 09:37
TORUN, DESTEK İSTEDİ
-A +A

KAAN KOÇAK/ÖZEL HABER

Başkan Orhan Orhan Torun, başkent çıkarmasında, otomotiv test merkezi, hızlı tren projesi ve yeni kurulacak sanayi sitesi için de Bakan ve milletvekillerinden destek olmalarını istedi.

TORUN’NUN BAŞKENT ÇIKARMASI

Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Torun, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu, Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı, Bursa Milletvekilleri ve Bursa İl ve İlçe Oda Borsa Yönetim Kurulu Başkanlarıyla TOBB Birlik Merkezi’nde bir araya geldi.

EKONOMİYE KATKI ARTACAK

Bursa’nın çok önemli bir ekonomik güç olduğunun altı çizilen toplantıda, potansiyelinin tam olarak kullanılması halinde ülke ekonomisine katkısının daha da artacağını bildirildi. Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) ile ilgili yürütülen çalışmalar hakkında Bursa Milletvekillerine ve Oda Borsa Başkanlarına bilgilendirmelerde bulunuldu.

TORUN, TEŞEKKÜR ETTİ

Yenişehir TSO Başkanı ve TOBB KOBİ Politikaları Kurulu Üyesi Orhan Torun da Bursa ilinin temsilcileri ile görüş alışverişinde bulunurken, tamamlanması beklenen Bilecik-Yenişehir karayolunun İlçe ve bölge ekonomisi için önemini belirtti. Torun ayrıca, otomotiv test merkezi, hızlı tren projesi ve yeni kurulacak sanayi sitesi için de Bakan ve milletvekillerinden destek olmalarını isteyerek, kendilerine “Bursa’nın meselelerinden dolayı dertlendikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak : KAAN KOÇAK

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti