Tebrikler Davut Aydın

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, Uludağ Üniversitesi Yenişehir İbrahim Orhan Meslek Yüksek Okulunda öğrenim gören ve Yenişehir’de çeşitli mahallelerde evlerde kalan öğrencilere ramazan ayı boyunca iftar veriyor.

Yenişehir 9 Mayıs 2019 11:45
Tebrikler Davut Aydın
-A +A

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Davut Aydın, Yenişehir’e okumak için gelen gençlerin Yenişehirlilerin misafiri olduğunu belirterek. ‘Biz de misafirlerimizi iyi ağırlıyoruz. Bugünkü iftarımızı ailelerinden, annesinden, babasından uzak olan Uludağ Üniversitesi Yenişehir İbrahim Orhan Meslek Yüksek Okulunda öğrenci kardeşlerimizle beraber açtık.

Ramazan’ın İslam âleminin, tüm insanlığın kurtuluşuna vesile olmasını niyaz ediyorum. Rabbim niyetlerimizi kabul ve makbul eylesin. Bundan böyle geleneksel olarak her ramazan ayında okulumuzun yemekhanesinde 1 ay boyunca ilçemiz de öğretim gören ve evlerde kalan yaklaşık 160 öğrencimize düzenli olarak iftar vereceğiz’ dedi.

Belediye Başkanı ile iftarda bir araya gelen öğrencilerde Davut Aydın’a teşekkür ederek, ‘Gerçekten güzel bir düşünce. Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz’ dediler. Okul yemekhanesindeki iftara Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, Belediye Başkanı Davut Aydın, MHP İlçe Başkanı Arif Eren ve öğrenciler katıldı.


Kaynak : Belkız Efe

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti