Tapu dağıtım töreni

Yıldırım Belediyesi, yeni imar planı düzenlemesi ile uzun yıllardır çözülemeyen hisseli parsel sahiplerini dağıtım töreni ile tapu belgelerine kavuşturdu.

Bursa 29 Ekim 2019 09:25
Tapu dağıtım töreni
-A +A

Ebru ERGÜL/Özel Haber

Yıldırım Belediyesi Değirmenönü Mahallesi’nde gerçekleştirilen tapu dağıtım törenine, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz’ın yanı sıra, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Süleyman Çelik, AK Parti İl Başkanvekili Zuhat Uyguntürk, Yıldırım Kaymakamı Adem Yazıcı, AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Ali Erbay, hak sahipleri ve mahalle sakini katıldı.
 
Tapu dağıtım törenine katılan Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Süleyman Çelik,  “Yıllarca tapularına kavuşma arzusunda olan mahalle sakinleri Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz’ın gayretleri sayesinde bugün tapularına kavuştu. Büyükşehir Belediyesi olarak azim ve kararlılıkla hisse sorunu olan başta Yıldırım ilçemiz olmak üzere kentsel dönüşümün başlangıcı olan imarla ilgili sorunların çözümü için canla başla çalışıyoruz. Önümüzdeki yıl birçok sorunu hisse sahiplerinin lehlerine olacak bir şekilde çözeceğiz. Bizde Büyükşehir Belediyesi olarak talep edilen tüm çalışmalarda başkanımızla birlikte kendilerine hep destek vermeye devam ettik, bundan sonra da vermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın hayırlı olsun dileklerini ileten Çelik, tapularına kavuşan vatandaşlarla hatıra fotoğrafı da çekindi. 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti