Süt Birliği Kutsal Topraklara götürecek

Yenişehir ve İznik Süt Üreticileri Birliği hayvan yetiştiricilerine sağladığı birçok kolaylığın ardından şimdi de ortaklarını ikinci kez kutsal topraklara götürecek.

Yenişehir 14 Kasım 2018 13:29
Süt Birliği Kutsal Topraklara götürecek
-A +A

Yenişehir ve İznik Süt Üreticileri Birliği Başkanı Nazif Tuna, ortaklarını sağladıkları birçok kolaylığın yanında gelen talepler doğrultusunda tarım fuarlarına da geziler düzenlediklerini belirterek, ‘Geçtiğimiz yıl yönetimimizle yaptığımız bir toplantıda üyelerimizi Umreye götürme kararı almıştık ve 165 arkadaşımızı umreye götürmüştük. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Alkuş Turizm ile ortaklarımızı Umre ziyaretine götüreceğiz’ dedi.

18 Şubat-10 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Umre ziyaretine ortakların şimdiden yoğun talepte bulunduğunu belirten Tuna, ‘Geçtiğimiz yıl düzenlediğimiz programa yoğun ilgi olacağını düşünmemiştik. 165 ortağımız ilgi gösterdi ve umreye gitti. Bu yıl hedefimiz 250 ortağımızı umreye götürmek. Sayı sınırımız yok. Gelen her talebi değerlendireceğiz. Öyle anlaşılıyor ki bu organizasyonumuz önümüzdeki dönemlerde de devam edecek. Bizim için önemli olan ortaklarımızın istekleri. Onlardan talep gelsin biz istedikleri zaman bu organizasyonu yeniden yapabiliriz’ dedi.

Yenişehir’de ilk kez bir STK’nın böyle bir organizasyon yaptığına da dikkat çeken Nazif Tuna, ‘Alkuş turizm yetkilileri de gerçekten bize ciddi kolaylıklar sağladı. Üstelik fiyatlarda da önemli ölçüde indirim yaptılar. Böyle bir ilki gerçekleştirdiğimiz için ve buna vesile olduğumuz için de son derece mutlu olduk. Umreye gidecek olan ortaklarımız seçenekleri ve fiyatları öğrenmek için birliğimize müracaat etsinler’ diye konuştu. 


Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti