Süleyman Çelik icraatlarını anlattı

On TV’de yayımlanan Türkiye Gündemi programına katılan Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik belediye başkanlığı süresince yaptığı icraatları ve gelecek dönem yapmak istediklerini anlattı.

Yenişehir 19 Kasım 2018 14:45
Süleyman Çelik icraatlarını anlattı
-A +A

On TV’de Orhan Efe’nin moderatörlüğünde yayınlanan programa konuk olan Çelik “ Başkanlığım süresince vaat ettiğimiz bütün projeleri bitirdik. Yenişehir için yapmak istediklerimiz bitmedi tabi. En büyük hayallerimden biri de Yenişehir’e bir kent meydanı kazandırmak. Bunun için gerekli fizibilite çalışmalarını yaptık. Yenişehirli hemşerilerimiz beni tekrar başkanlığa münasip görmeleri halinde inşallah önümüzde ki dönemde bu projemi de hayata geçireceğim.” Dedi.

Bütün mahallelerimize dokunduk

Bütünşehir yasası ile yasal düzenlemeler yapıldığını ve köylerin mahalle statüsüne çevrildiğini belirten Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik “Yenişehir’de eskiden köy olan 61 mahallemiz var. Bütün mahallelerimize hizmet götürdük. Hepsine eşit şartlarda hizmet götürememiş olabiliriz elbette. Ama hizmet açısından bütün mahallelerimize dokunduk. Yollarımız pırıl pırıl, artık kimse tozdan çamurdan şikâyetçi değil. Tabii ki biz görevimizi yapıyoruz ve Yenişehir’e hizmet aşkıyla gece gündüz çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Alt yapı çalışmaları biraz hemşerilerimizi üzdüyse de şimdi artık bizlere dua ediyorlar, teşekkür ediyorlar. Tabii biz de bu işleri halkımızla Büyükşehir Belediyemizle birlikte yaptık. Ben güzel ilçemizin güzel bir kent meydanına olan ihtiyacını hissediyorum ve bunu yapmak için planlar ve projeler yapıyorum. Yakın bir zamanda Yenişehir hak ettiği Kent Meydanı’na kavuşacak” dedi.


Kaynak : Recep AYDIN

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Ahmet CAN

12:49 21 Kasım 2018

Yenişehir'in en merkezi caddesine (Cumhuriyet Cd.) 5 yılda yaya kaldırımı yapmayı beceremeyen belediye başkanı kent meydanı kazandıracağından bahsediyor.“ Başkanlığım süresince vaat ettiğimiz bütün projeleri bitirdik."diyebiliyor.Şaka gibi.Acaba ben başka bir yerde mi yaşıyorum diye şüpheye düştüm.Hangi icraat başkan?Sen Yenişehir'de hiç gezmiyormusun?Bu ilcenin 5 yılını boşa geçirdin,bari tekrar aday olmama erdemini göster.Yazık Yenişehir'e.İş yapacak bir başkanı 30 yıldır(Turhanettin 8,İbrahim Ay 4,B.Hamdi Cingil 13 ve Süleyman Çelik 5) özlüyor ve hak ediyor.
1000
Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti