Şıracı’ya ziyaretçi akını

İYİ Parti Yenişehir İlçe Başkanlığına atanan Ali Şıracı’ya hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Yenişehir 13 Kasım 2018 15:41
Şıracı’ya ziyaretçi akını
-A +A

Yenişehir Ziraat Odası Başkanı Sadi Aktaş ve Muhtarlar Derneği Başkanı Enver Zengin, Ali Şıracı’yı tebrik ederek, ‘İlçemize hayırlı olsun. Siyaset insana hizmet etme yarışıdır. Nihat Doğan’dan sonra göreve gelen Ali Şıracı arkadaşımızın bu göreve en iyi şekilde yapacağını ve ilçeye hizmet edeceğine inanıyoruz. Kendisine, ilçemize ve İYİ Parti’ye hayırlı olsun’ dediler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İYİ Parti İlçe Başkanı Ali Şıracı’da, herkesin amacının ilçeye hizmet etmek olduğunu belirterek, ‘Eski başkanımız Nihat Doğan, partimizi ilçemizde en iyi şekilde temsil ederek hizmet bayrağını bize devretti. Ben ve arkadaşlarımda bundan sonra bayrağı daha yükseklere taşımak için mücadelemizi sürdüreceğiz. Önümüzde yerel seçimler var. Tek amacımız ilçemiz belediyesi burçlarına İYİ Parti bayrağına asmaktır. Bunun için hazırız’ dedi.

Kendisine yapılan ziyaretlerden memnun olduğunu belirten Şıracı, ‘Ziraat Odası Başkanı Sadi Aktaş ve Muhtarlar Derneği Başkanı Enver Zengin’e teşekkür ediyorum. Bu ziyaretler beni fazlasıyla mutlu ediyor’ dedi.  


Kaynak : Ertan Adana

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti