Seyitoğlu, güne esnafla başladı

Yenişehir’de göreve başladığı günden beri geliştirdiği sosyal projelerle vatandaşın gönlüne taht kuran Kaymakam Suat Seayitoğlu, Yenişehir esnafını tek tek ziyaret etti.

Yenişehir 1 Ağustos 2018 15:09
Seyitoğlu, güne esnafla başladı
-A +A

İlçe pazarının kurulduğu gün esnafı ziyaret eden Kaymakam Seyitoğlu, ilçe merkezindeki esnafları tek tek dolaşarak, iş ve işyerleri hakkında bilgi aldı. Seyitoğlu Esnafın sıkıntı ve sorunlarını dinleyerek, ziyaretlerinde alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet etti.

"HER TÜRLÜ YARDIMI YAPACAĞIZ"Esnafların daha rahat ve huzurlu bir ortamda kendilerini hissedebilmeleri için elinden gelen tüm fedakârlıkları yapacağını ifade eden Kaymakam Seyitoğlu, "Bugün ilçemizde bulunan esnaflarımızın sorun ve isteklerini öğrenmek ve onlarla sohbet etmek için ziyaret ettik. İlçe vatandaşlarının herhangi bir sıkıntı ve sorunlarının olması durumunda elimizden gelen her türlü yardımı yapacağız. Devletimizin kapısının her daim vatandaşımıza açık olduğunun bilinmesini istiyorum" dedi. Sorunu olan esnafın sorunlarını not aldığını belirten Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, "Sorunların çözümü için yetkili birimlere gerekli talimatları verdim. Üstelik takipçisi olacağım. Bizim için esnafımız çok önemli. Evine ekmek götürmek için mücadele eden bu arkadaşlarımızı mağdur edemeyiz. Bir ilçe esnafının yüzü gülüyorsa o ilçede huzur var demektir. Yenişehir’de son derece huzurlu bir ilçe. Bunda esnafımızın da payı büyük" diye konuştu.Esnaf ziyaretlerinde vatandaşlarla da sohbet eden Kaymakam Seyitoğlu, özellikle yaşlı vatandaşlarla yakından ilgilendi. Kaymakam Suat Seyitoğlu, bu tür ziyaretleri bundan sonra da sık sık gerçekleştireceğini dile getirdi.Kaynak : ERTAN ADANA/YENİŞEHİR

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti