SANAYİ ESNAFI İFTARDA BULUŞTU

Yenişehir Demirciler ve Madeni İşler Sanatkarları Odası, Öncü Sitesi’nde İftar programı düzenledi. İftar Programında, Sanayi Çarşısı’nın en eski 40 ustası plaket ve hediyelerle onurlandırıldı. Törende, duygulu anlar yaşandı. Plaketi alan ustalar, hayatlarının en anlamlı hediyelerini aldıklarını ifade ettiler.

Yenişehir 28 Mayıs 2018 15:26
SANAYİ ESNAFI İFTARDA BULUŞTU
-A +A

 İftar programına gösterilen ilgi nedeniyle salon hınca hınç doldu. Salonu, ek masa ve sandalyeler atılarak misafirlere yer ayrıldı.
İftar programına, Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, BESOB Başkanı Arif Tak, TSO Başkanı Orhan Torun, Muhtelif Esnaflar Odası Başkanı Fahrettin Bilgit, Berberler ve Esnaf Odaları Başkanı Ahmet Akar, siyasi parti temsilcileri, meclis üyeleri, oda ve dernek başkanı ve temsilcileri, Sanayi Çarşısının eski ustaları ile Yenişehir Demirciler ve Madeni İşler Sanatkarları Odası üyeleri katıldı.Yenişehir Demirciler ve Madeni İşler Sanatkarları Odası Başkanı Yusuf Süer ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İftar programına katılan misafirleri tek tek karşılarken, Beyaz Kelebekler İlahi Grubu da programa renk kattı.İftarın ardından Yenişehir Demirciler ve Madeni İşler Sanatkarları Odası Başkanı Yusuf Süer, programa katılanlara teşekkür etti.
Programın sonunda ise, Yenişehir Sanayi Çarşısı’nın en eski 40 ustasına plaket ve hediyeler verildi.
Sanayi Çarşısı’nda uzun yıllar emek vermiş büyük ustaların, Plaket ve hediyelerini alırken duygulandıkları görüldü. Ustalar, Yenişehir Demirciler ve Madeni İşler Sanatkarları Odası Yönetimine teşekkürlerini ilettiler.
Kaynak : HARUN SAK/YENİŞEHİR

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Anahtar Kelimeler : bursa, yenişehir, esnaf, iftar,
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti