ŞAMPİYONLARA TEŞEKKÜR

Türkiye Gençler Şampiyonası Yağlı ve Minder Güreşinde dereceye giren güreşçiler Belediye Başkanı Davut Aydın’ı makamında ziyaret ederek aldıkları kupa ve madalyaları kendisine taktim ettiler.

Yenişehir 23 Ekim 2019 09:58
ŞAMPİYONLARA TEŞEKKÜR
-A +A

Ertan ADANA/ÖZEL

    Belediye Başkanı Davut Aydın, Yenişehir Belediyespor Başkanı Serhat Savcı ve Belediye Meclis Üyesi Nurettin Aydın’ın da bulunduğu ziyarette konuşan Belediye Başkanı Davut Aydın, ‘Türkiye Gençler Şampiyonası Yağlı Güreşinde ve Minder Güreşinde madalya ve kupalar kazanarak bizleri gururlandıran Yenişehir Belediyesporumuzun Güreşçileri Yasincan Sarı’yı, Furkan Ordu’yu, Muhammet Akçağır’ı ve H.Recep Yanaz’ı misafir ettik. Ata sporumuz olan güreşimizi ilçemizde marka haline getirmek adına tüm sporcularımızı destekliyoruz. Dereceye giren tüm sporcularımızı ve emeği geçen tüm hocalarımıza teşekkür ediyorum. Bu yiğitlere alkışlarla diyelim maşallah’ dedi. 
 
   Yenişehir’de sporu sevdireceklerini göreve gelmeden önce ilan ettiklerini de dile getiren Aydın, ‘Her kesim insanımıza her branşta sporla buluşturuyoruz. Sporda alt yapıya ciddi katkılar yapıyoruz. Önümüzdeki dönemde Yenişehir sporun her branşında ilçemizi başarı ile temsil edecek duruma gelecektir. Yenişehir artık sporla da anılan bir ilçe olacaktır. Bunun için spora çok ciddi anlamda destek sağlıyoruz. Gençlerimizi spor salonlarına statlara çektiğimiz anda bir çok sorunu kökünden çözmüş olacağız. Bunun için de elimizden geleni yapıyoruz. Bu gün güreşte derece alan yavrularımızı ağırladık. Bunun arkası gelecek. Diğer branşlarda da başarılı sporcularımız çıkacaktır’ dedi. 
 
   Velilere de seslenen Davut Aydın, ‘Çocuklarınızı en az bir sporla tanıştırın. Belediyemiz bünyesinde her branşta kurslar açılıyor. Bunları takip edin. Sporla tanışan bir genç kötü alışkanlık edinmez’ dedi. 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Yenişehir
Marmaracık halkı yardım bekliyor

Marmaracık halkı yardım…

13:14 - 7 Temmuz 2020
Yenişehir
Yenişehir’den Eskişehir’e buğday alımı başladı

Yenişehir’den Eskişehir’e…

12:40 - 6 Temmuz 2020
Yenişehir
“Yenişehir’de yatırıma hemen başlıyoruz"

“Yenişehir’de yatırıma hemen…

12:39 - 6 Temmuz 2020
Yenişehir
Rusya’dan geldi Yenişehir’de hayvancılık yapıyor

Rusya’dan geldi Yenişehir’de…

10:23 - 4 Temmuz 2020
Yenişehir
Yenişehir mesire alanına kavuşuyor

Yenişehir mesire alanına…

10:19 - 4 Temmuz 2020
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti