Şahin Yenişehir’i ziyaret etti

AK Parti 24.25.26 dönem Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Yeniden göreve seçilen Bursa Yenişehir Ziraat Odası yönetim kurulu ile annesini kaybeden gazeteci Nihat Bıçak’ı ziyaret etti.

Yenişehir 10 Şubat 2019 15:21
Şahin Yenişehir’i ziyaret etti
-A +A

Yenişehir Ziraat Odasını ziyaret eden Hüseyin Şahin’i Ziraat odası Başkanı Sadi Aktaş yeni yönetim kurulu Muhtarlar Derneği başkanı Enver Zengin karşıladı. Ziyarette konuşan Şahin, “ Yenişehir’de Ziraat odası ve yönetim kurulu ile güzel hizmetlere hep beraber imza attık. Yenişehir Türkiye’nin önemli tarım merkezlerinden birisidir. Kendileri her platformda canla başla çalıştılar.

Yeniden göreve seçilen Ziraat odası başkanı Sadi Aktaş ve yönetim kuruluna başarılar diliyorum” diye konuştu. Ziraat odası Başkan Sadi Aktaş “ Vekilimiz bizlerin her zaman yanında oldu. İlçemizde güzel hizmetleri oldu. Geride çok önemli eserler bıraktı. Kendilerini biz Yenişehirli Olarak görüyoruz. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Hüseyin Şahin, daha sonra geçtiğimiz günlerde annesini kaybeden gazeteci Nihat Bıçak’ı ziyaret ederek başsağlığı dileklerini iletti. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti