Şahin, STK’larla bir araya geldi

Yeni Dünya Derneği Vakfı Bursa Şubesi Başkanı Tahsin Kara, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin’i ziyaret ederek spor ve gençlik çalışmalarıyla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Spor 20 Nisan 2018 00:13
Şahin, STK’larla bir araya geldi
-A +A


 
Sivil toplum kurumları ile yakın çalışmalar ve işbirliği projeleri yürüten Bursa gençlik merkezleri her konuda gençlerin sosyal hayatta aktif olmaları için çalışmalarını sürdürüyor. Bu Kapsamda Yeni Dünya Derneği Vakfı Bursa Şubesi Başkanı Tahsin Kara, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin’i ziyaret ederek Bursa’da yürütülen sportif ve gençlik çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundu.  Yönetim Kurulu üyelerinin de eşlik ettiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürü Süleyman Şahin, gençlerin daha iyi yetişmesi için sivil toplum örgütleriyle ortak çalışmalar yürütmeye devam edeceklerini söyledi. Gençlik faaliyetlerinin güçlendirilmesini amaçladıklarını da sözlerine ekleyen İl Müdürü Şahin, bugüne kadar birçok çalışmaya imza atıldığını kaydederek işbirliğiyle çalışmaların artarak süreceğini vurguladı. Sürdürülen ve yapılması planlanan çalışmalarla ilgili fikir alışverişinin yapıldığı ziyarette milli ve manevi değerlere sahip bir gençlik yetiştirmek için Yeni Dünya Derneğinin yürüttüğü çalışmalarla ilgili İl Müdürü Şahin'e bilgi veren Başkan Tahsin Kara, bilinçli ve inançlı nesiller yetiştirmek için daha çok çalışmaları gerektiğine dikkat çekti. Ayrıca Başkan Kara, İl Müdürü Şahin’e spora ve gençliğe verdiği önemin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarına göstermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür etti.  
 

 
Spor ve gençlik çalışmalarının yanı sıra Bursa’ya kazandırılan tesis yatırımlarının da değerlendirildiği ziyarette İl Müdürü Şahin, gençlerin daha verimli yetişmesi için yatırımların tüm hızıyla sürdüğünü vurguladı. Bursa Valiliğinin öncülüğünde birçok vizyon projenin hayata geçirildiğini ve son 6 yılda gençlik ve spor alanında yaklaşık 250 milyon liralık yatırımın yapıldığını belirten Şahin, bu kapsamda Türkiye'nin en fonksiyonel ve modern gençlik merkezlerinden biri olacak olan Yıldırım Gençlik Merkezinin de Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Yıldırım Belediyesi iş birliğiyle Karapınar'da inşasına başlandığını belirtti. Sivil toplum kurumları işbirliğinde aktif şekilde kullanılan Nilüfer, Gemlik ve İnegöl Gençlik Merkezleri ile bir çok projeyi gerçekleştirdiklerini vurgulayan Şahin, yapımına başlanan Karapınar Gençlik Merkezi de tamamlandığında inşallah sivil toplum kurumlarımızla ile birlikte milli ve manevi değerlerle yükselen bir gençlik için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz dedi. 

Kaynak : İHA

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Anahtar Kelimeler : bursa, spor, ziyaret,
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti