Özen: “Bursa’ya ne kadar hizmet etsek azdır”

Yenişehir Havalimanı’ndan Gaziantep’e direkt uçuşların başlaması ile ilgili değerlendirmelerde bulunan AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen, “Söz verdik yaptık. Biz söz verip de tutmayanlardan değiliz. Bursa’ya ne kadar hizmet etsek azdır. Aşk ile çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Yenişehir 15 Mart 2019 17:57
Özen: “Bursa’ya ne kadar hizmet etsek azdır”
-A +A

Yenişehir-Gaziantep arasında ilk uçuşun tamamlanmasından sonra açıklama yapan Vekil Özen, “Anadolu Jet’in çok değerli yetkililerine teşekkür ediyorum. Uzakları yakın etmeye devam ediyoruz. Bugüne kadar Yenişehir Havalimanı’ndan 5 noktaya direkt uçuşlarımız vardı, buna altıncı destinasyon olarak Gaziantep’i de ekledik. İnşallah Gaziantepli hemşehrilerimizin hem Antep’e daha rahat ulaşmaları hem de Bursa’ya daha yoğu ve rahat bir şekilde gelebilmelerini ümit ediyoruz” şeklinde konuştu. 

Kurum, siyaset ve sivil toplum kuruluşlarının oluşturduğu sinerjinin önemine dikkat çeken ve bu sinerjinin Bursa’ya katma değer olarak geri döneceğini dile getiren Vekil Özen şunları söyledi: 

“Burada önemli olan husus şu, kurum, siyaset ve sivil toplum kuruluşlarının oluşturduğu sinerji, inşallah Bursa’ya,  Yenişehir Havalimanına katma değer olarak geri dönecek. Biz söz verdik ve sözümüzü yerine getirdik, söz verdik yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Bu, AK Parti’nin ve başta Sayın Cumhurbaşkanımızın şiarı olan bir düsturdur. Bizler de Bursa Milletvekilleri olarak bunu yerine getirmenin mutluluğunu hissediyoruz.

İnşallah bu direkt uçuş yerlerini arttırmayı arzu ediyoruz. Anadolu Jet’in değerli yetkilileriyle bu görüşmelerimiz devam ediyor ve Bursa halkının da buna sahip çıkacağına inanıyoruz. Yenişehir Havalimanının da hak ettiği yerde olması için bundan sonraki girişimlerimiz devam edecektir.” 

Kaynak : İHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti