ON MEDYA’dan Davut Aydın’a ziyaret

On Medya Dijital Medya Çözümleri İmtiyaz Sahibi Sayın Orhan Efe, Selçuk Efe ve Yazar Reyhan Değirmenci Batut, Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın’ı makamında ziyaret ettiler.

Yenişehir 15 Temmuz 2019 16:33
ON MEDYA’dan Davut Aydın’a ziyaret
-A +A

BELKIS EFE 

On Medya Dijital Medya Çözümleri İmtiyaz Sahibi Sayın Orhan Efe
, Davut Aydın’ı seçim sonrası ziyaret edemediklerini belirterek, ‘İş yoğunluğu ve yeni oluşumlar nedeniyle geç kalmış bu ziyaretten dolayı mutluyuz. Yenişehir Belediye Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyoruz. Yakın zamanda On Medya olarak Yenişehir’e kuracağımız stüdyo ile ilgili de kendisi ile fikir alış verişinde bulunduk. Biz On Medya olarak başkanın yapacağı hayırlı işlerde kendisinin yanında ve destekçisi olacağız’ dedi.
 
   Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın’da, Yenişehirli olan On Medya Dijital Medya Çözümleri İmtiyaz Sahibi Sayın Orhan Efe’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti diye getirerek, ‘Başarıyı çalışmalarını yakından izliyoruz. Yenişehirlilerin böylesi önemli görevlerde olması bizleri mutlu ediyor. Hedefimiz hep aynı bu güzel ilçemize hizmet etmek. Bunun için her türlü fikre açığız ve herkese saygılıyız’ dedi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti