OKYANUS’TAN ESNAF VE ÇİFTÇİYE İNDİRİM

Özel Okyanus Koleji Yenişehirli esnaf ve çiftçi çocuklarına yüzde 15 indirim yapacak.

Yenişehir 4 Kasım 2019 09:08
OKYANUS’TAN ESNAF VE ÇİFTÇİYE İNDİRİM
-A +A

Mustafa EFE/ Özel Haber

 Yenişehir Muhtelif Esnaflar Odası Başkan Vekili İsmail Savaş ve Yenişehir Ziraat Odası Başkanı Sadi Aktaş’la imzalanan protokol ile Muhtelif Esnaflar Odası üyesi esnaf ve Ziraat Odası Üyesi çiftçilere yüzde 15 indirim uygulanacak.
 
Okyanus Koleji Genel Müdürü Erdoğan Kızmaz, Yenişehir’den de okullarına öğrenci gittiğini belirterek, “Şimdi de esnaf ve çiftçilerimizin çocuklarına yönelik böyle bir kampanya başlattık. Protokollerimizi imzaladık. Yenişehir eğitimine katkı sunacak olan bu protokol hayırlı olsun. Okyanus Kolejimizin en önemli farkı öğrencilerimizin yeteneklerinin ortaya çıkarılması adına yaptığı faaliyetlerdir. Öğrencilerimiz kendi seçtikleri alanlarda haftalık çalışırlar. Bunlar; gitar, keman, vurmalı çalgılar, satranç, akıl oyunları, piyano, robotik kodlama, görsel sanatlar, yüzme, basketbol, voleybol, futsal, futbol, masa tenisi,  dart alanlarında çalışmalar yürütülmekte. Değerlerimiz ile ilgili de aylık çalışmalar planlı bir şekilde yürütülmektedir” dedi. 
İnegöl Okyanus Koleji olarak her alanda en iyi ve en kaliteli olma vizyonu doğrultusunda planlamalar yaptıklarını belirten Genel Müdür Kızmaz, “Bu doğrultuda Türkiye ve Avrupa’nın basketbol devi Anadolu Efes Basketbol Kulübü ile de okulumuz ve tüm İnegöl’de ki öğrencileri de kapsayıcı çalışmalar yapmak adına işbirliği kararı aldık. Cumartesi ve Pazar sabahtan akşama kadar Anadolu Efes Basketbol Kulübün yönlendirdiği hocalarımız nezaretinde basketbol okulu çalışmalarına başladık.Cumhuriyetimizin kuruluşunsun 96. Yılı dolayısıyla Türkiye Satranç Federasyonu ve İlçe Temsilciliğiyle birlikte 19-20 Ekim 2019 Cumartesi ve Pazar günü okulumuzda Türkiye Geneli tüm öğrencilerin katılabileceği 4 kategoride Türkiye Satranç Turnuvasına ev sahipliği yapacağız. Voleybol sporuyla ilgili de yakın zamanda voleybolun Türkiye’de ki Dev Markası ile anlaşmamızı tamamlayıp İnegöl deki tüm öğrencilerimizle birlikte çalışmalara başlayacağız” açıklamalarını yaptı. 
 
   Okyanus Koleji ile ilgili bilgi de veren Genel Müdür Erdoğan Kızmaz, “13000 m2 alan içerisinde bulunan kampüsümüzde 7000 m2 kapalı alan bulunmaktadır. 1000 m2 okul öncesine ayrılmış olup yemekhane, oyun odası, uyku odası, spor alanı, kış oyun bahçesi ve yüzme havuzu bulunmaktadır. İlkokul kademesinde 12 derslik, öğretmenler odası, idari odalar, rehber öğretmen odası, laboratuar, kütüphane bulunmaktadır. Ortaokul kademesinde ise 12 derslik, öğretmenler odası, idari odalar, rehber öğretmen odası bulunmaktadır. Anadolu Lisesi kademesinde de 1200 m2 alanda 12 derslik, laboratuar, rehberlik bölümü, öğretmenler odası, zümre odaları bulunmaktadır. Ayrıca 600 kişi kapasiteli yemekhane, 300 kişi kapasiteli konferans salo¬nu, kapalı spor salonu, yüzme havuzu, cep sineması, kütüphane, kantin, geniş bahçesi ve kamelyaları ile tarım alanları, bahçede basketbol, vo-leybol, futbol sahaları, tenis ve tüylü top kortu, hayvanlar için kulübeler, botanik bahçemiz İnegöl Okyanus Kolejleri’nde öğrencilerimizin kullanımına sunulacak fiziki imkanlardır” diye konuştu. 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Yenişehir
Marmaracık halkı yardım bekliyor

Marmaracık halkı yardım…

13:14 - 7 Temmuz 2020
Yenişehir
Yenişehir’den Eskişehir’e buğday alımı başladı

Yenişehir’den Eskişehir’e…

12:40 - 6 Temmuz 2020
Yenişehir
“Yenişehir’de yatırıma hemen başlıyoruz"

“Yenişehir’de yatırıma hemen…

12:39 - 6 Temmuz 2020
Yenişehir
Rusya’dan geldi Yenişehir’de hayvancılık yapıyor

Rusya’dan geldi Yenişehir’de…

10:23 - 4 Temmuz 2020
Yenişehir
Yenişehir mesire alanına kavuşuyor

Yenişehir mesire alanına…

10:19 - 4 Temmuz 2020
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti