Nettel’den İnegöl’e Yatırım

Nettel Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Refik Selik, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ı ziyaret etti. E-Dönüşümün gündeme alındığı ziyarette, İnegöl’e yapılacak yatırımlar konuşuldu.

Bursa 4 Mart 2020 11:30
Nettel’den İnegöl’e Yatırım
-A +A

Mobil teknolojilerdeki yeni nesil ürünleriyle global pazarda, yerel markalarıyla Bursa'yı temsil eden Nettel Group'un Yönetim Kurulu Başkanı M. Refik Selik, Kurumsal İletişim Direktörü Bahar Erkan İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ı makamında gerçekleştirdiği ziyarette, dijital dönüşüm konusu gündeme alındı.  Bursa’da dijital dönüşümde elektronik belge yönetim sistemi ile daha etkin bir çalışma ortamı sağlayarak e-belediye uygulamasını gerçekleştiren ilk belediyelerden birinin Bursa’da olmasının önemini vurgulayan Selik, “Şehirlerin hızla gelişebilmesi, yatırımcıların önünün açılarak yerel markaların dünyada rekabet edebilmesi ancak kurumların klasik yöntemlerle uygulanan yapıdan kurtularak, e-dönüşüme geçebilmesiyle mümkündür” dedi.
 
E-Servis Hizmeti
 
E-Dönüşüm ile dünyanın küçük bir kasabaya döndüğünü ve bu noktada mobil teknolojilerin hayatımızdaki öneminin her geçen gün artacağını belirten Selik, işlemlerin ve hzmetlerin  dijital platformlar üzerinden sağlanmasının büyük bir kazanç olacağını söyledi. Selik, “Devlet kurumları ile işlemler, alışveriş tercihleri vb. gibi tüm işlemler mobil cihazlar üzerinden gerçekleşiyor. Dijital dönüşümün artmasıyla mobil kullanımını da daha yaygın hale gelecek.   Biz de bu noktada tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap vermek için özellikle Bursa’nın ilçelerinde de yatırım yapmaya karar verdik. Şirket bünyesinde gerçekleştirdiğimiz e-dönüşüm uygulamalarını, Türkiye’de bir ilk olan Nettech Store+Service Franchise mağazalarımıza da uygulayarak, tek dijital sistem üzerinden ihtiyaçlara cevap vermeyi planlıyoruz. Kurduğumuz dijital sistemle tüketicilerin mobil cihazlarını servise bıraktıklarında hızlı servis hizmeti ile 1 saatte ekran ve batarya değişimi gibi birçok hizmeti alırken, www.nettechstore.com internet sayfası üzerinden Cihaz Takip Sistemi ile cihazının aşamalarını takip edebilmelerini sağlıyoruz” şeklinde konuştu.
 
CRM Sistemi ile Mutlu Tüketici
 
Yaklaşık 300 bin nüfusu olan İnegöl’de mobil cihaz kullanımının oldukça yaygın olduğunu, önümüzdeki dönemde yeni nesil mobil teknoloji kullanımının artacağını ve servis hizmetine daha fazla ihtiyaç duyulacağını vurgulayan Selik, mobil aksesuar ve hızlı teknik servis hizmetini birleştirerek tüketici ihtiyaçlarını karşılamada farklılık yarattıklarına dikkat çekti. Tüketicilerden gelen istek, öneri ve şikayetleri kurdukları CRM sistemiyle analiz ederek, tüketici ihtiyaç ve önerileri doğrultusunda üretim yaptıklarının ve hizmet kalitesini iyileştirdiklerinin altını çizen Selik, "Tüketici geri bildirimleriyle Helt ve Nettech mobil teknolojik ürünlerinin üretiminde AR-GE ve ÜR-GE faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz. Mobil aksesuar, yedek parça, giyilebilir teknoloji alanındaki ürünlerinin Uluslararası standartlarda CE belgesine sahip. Kalite konusu bizim için önemli. Bu kaliteyi de İnegöl’deki tüketicilerimize sunmak için buradaki yatırımımızı büyütmek istiyoruz" dedi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, belediyedeki e-dönüşüm ile ilgili bilgiler verdi. 

Kaynak : BEKIZ EFE

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti