Neşeli iftar

Hiçbir müzik eğitimi almayan 175 kadının bir araya gelmesiyle kurulan Nilüfer Kadın Korosu’nun koristleri Yenişehir’de iftarda bir araya geldi.

Yenişehir 29 Mayıs 2019 14:39
Neşeli iftar
-A +A

Belkız EFE 

Koronun koristlerinden Nimet Karatuğ’un ev sahipliğinde ve tarihi konağında gerçekleştirilen iftar neşeli anların yaşanmasına neden oldu.

İftar öncesi söyledikleri ilahilerle iftarı bekleyen koristler, iftarın yapılmasının ardından da söyledikleri neşeli şarkı ve türkülerle unutamayacakları neşeli bir iftar gerçekleştirdiler. Koroyu kuran Dr. Aysel Gürel, sık koristlerle bir araya geldiklerini belirterek, ‘Bu akşamda herkesin çok sevdiği Nimet Karatuğ arkadaşımızın otantik konağında iftarda bir araya geldik. Kendisine teşekkür ediyoruz. Yenişehir’e has yiyeceklerin bulunduğu iftar öncesi ve iftar sonrası bizim için çok güzel geçti’ dedi.

Nilüfer Kadın Korosunu iftarda ağırlamaktan büyük keyif aldığını belirten Nimet Karatuğ da, ‘Biz bu iftarı geleneksel olarak her yıl yapmaya özen gösteriyoruz. Bizim için değişik bir iftar oluyor. Katılan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum’ dedi.  Kaynak : İHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti