MUHTARLAR PROJELERLE İLGİLİ BİLGİLENDİRİLDİ

Yenişehir 11 Ocak 2020 10:30
MUHTARLAR PROJELERLE İLGİLİ BİLGİLENDİRİLDİ
-A +A

Mustafa EFE / Özel Haber

Kaymakam Suat Seyitoğlu’nun başkanlığında, ilçe merkezinde bulunan 10 mahallenin muhtarları ile toplantı yapıldı. Kaymakam Seyitoğlu, toplantıda, “Mahalle muhtarlarını Suriyeli vatandaşlar ile ilgili yapılan çalışmalar ile bilgilendirdik” dedi.
 
PROJELER ANLATILDI

Bursa Valiliği İl Göç İdaresi Müdürlüğü Uyum ve İletişim Çalışma Grup Başkanı Burcu Demir ve Uyum Personeli Berkant Kızık, Yenişehir  Kaymakamı Suat Seyitoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette, Kaymakam Seyitoğlu ilçede bulunan Suriyeli vatandaşlara yönelik konularda yapılan çalışmalar ve projeler  ile ilgili bilgi verdi. Ziyaret sonrası merkez ilçe muhtarları ile birlikte Suriyeli vatandaşlarla ilgili tespit projeleri hakkında toplantı yapıldı.
 
SORUNLAR ARAŞTIRILACAK

Yapılan toplantıda; Bursa Valiliği İl Göç İdaresi Müdürlüğü Uyum ve İletişim Çalışma Grup Başkanı Burcu Demir tarafından bilgilendirilme yapıldı. Ayrıca Kaymakamlığımızca ilçemiz de bulunan Suriyeli vatandaşlara yönelik yapılan çalışmalar ve mahalle muhtarlarının bölgelerinde bulunan Suriyeli vatandaşlar ile ilgili tespit, sorunlar ve diğer  işlemleri ile ilgili Kaymakamlık ile koordinasyon kurmaları ile ilgili konular görüşüldü.


Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti