Millet İttifakı'nın Yenişehir Adayı Ercan Özel: "Kadınlarımız olmazsa olmaz"

Millet İttifakı’nın Yenişehir adayı İYİ Parti’li Ercan Özel, seçim çalışmaları kapsamında ilk toplantısını kadınlarla yaptı.

Yenişehir 11 Şubat 2019 16:29
Millet İttifakı'nın Yenişehir Adayı Ercan Özel: "Kadınlarımız olmazsa olmaz"
-A +A

Cumhuriyet Kadınları, Yenişehir Yardımseverler Derneği, CHP ve İYİ Parti İlçe yönetimindeki kadınları kahvaltıda misafir eden ve projelerini anlatan ve kendisini tanıtan Ercan Özel, Yenişehir’i ortak akıl ile yöneteceklerini vurguladı. Ercan Özel, kahvaltıda yaptığı konuşmada, “ Göreve geldiğimizde Yenişehir için 50 yıllık Gelişim Master Planını hayata geçireceğiz. 1 yıldır bu plan üzerine çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve 50 yıllık Gelişim Master Planını tamamlamak üzereyiz” şeklinde konuştu.

‘Kadınlarımız olmazsa olmaz’ diye Ercan Özel, ‘İlk seçim çalışmamızı kadınlarımızla yapıyoruz. Biz biliyoruz ki kadın olmazsa olmaz. Kadınların olduğu yerde kalite oluyor, seviye oluyor, nezaket oluyor. Hepimiz evlatlarımız için torunlarımız için elimizi taşın altına koyacağız. Yenişehir’i kadınlarımızla, erkeklerimizle, gençlerimizle ve çocuklarımızla birlikte yöneteceğiz’ dedi.

Cumhuriyet Kadınları Derneği Yenişehir Şubesi Başkanı Serpil Kayar ise”İlk toplantısını kadınlar ile yapması bizleri çok memnun etti. Kadınların  toplumdaki yeri ve önemi çok önemlidir. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Toplantının sonunda kahvaltıya katılan tüm kadınları dinleyen Ercan Özel, kadınların istek ve taleplerini kesinlikle değerlendireceklerini belirtti.


Kaynak : Ebru Ergül

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti