Mehmet Kaya "Yenişehir ittifakı kazanacak"

SP Yenişehir Belediye Başkan adayı Mehmet Kaya, 31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde Yenişehir halkının bu kez kendisini seçeceğini belirtti.

Yenişehir 11 Şubat 2019 17:01
Mehmet Kaya "Yenişehir ittifakı kazanacak"
-A +A

Mehmet Kaya, yaptığı açıklamada, görev yaptığı kısa sürede yaptığı hizmetlerin unutulmadığını belirterek, ‘Kısa sürede yaptığım hizmetleri bunlar 17 yılda yapamadı. Bu yüzden Yenişehir halkı beni bilir ve seçimlerde oylarını ona göre kullanır’ dedi.

Kaya yaptığı açıklamada, ‘Biz aday olduğumuz günde açıkladığımız gibi Yenişehir İttifakı’nı kurduk. Partimize her siyasi görüşten hemşerimiz gelip bizlere desteklerini bildiriyorlar. Bu da bizi mutlu ediyor. Kısa süre yaptığımız Belediye Başkanlığı dönemimizde Yenişehir insanı mutlu idi. Kimse kimsenin arkasından kuyu kazmaz idi. Belediye Meclis toplantılarımızdaki uyum hala dillerde. Bu nedenle 31 mart seçimlerinde milletimiz yine huzura oy verecek. Herkesle barışık olan bizlere oy verecek. Gittiğimiz her yerde dostlarımızın bize içten ve samimi bir şekilde destek veriyor. İnşallah 1 nisan sabahı yine huzurlu bir Yenişehir vaat ediyorum. Bütün kurumlar bir birleri ile barışık, bütün STK’lar Yenişehir’e hizmet etmek için yarışacaklar’ dedi.

Belediye Meclis üyelerini de her kesimden isimlerden belirlediklerini dile getiren Mehmet Kaya, ‘Şu anki adaylarımızın içinde en tecrübelisi de benim. Belediye Meclis üyelerimiz iyi isimlerden oluşuyor. Toplumun her kesiminin onayladığı ve tertemiz insanlardan oluşuyor. İnşallah 1 nisan sabahı hepimizin yüzü gülecek. Hizmet konusunda hiçbir sıkıntımız yok. Bizim zamanımızda gerçekten Yenişehir parmakla gösterilecek bir ilçe olacak. Pırıl pırıl bir ilçede yaşayacağız. Sokaklarımız haftada bir gün deterjanla yıkanacak. Yenişehir insanının özlediği Yenişehir’i inşa edeceğiz’ diye konuştu.

Kimse ile bir sorununun olmadığını da dile getiren Kaya, sözlerini şöyle sürdürdü ‘Herkesle barışık bir partiyiz. İlçesini seven, ilçesi için bir şeyler yapmaya çalışan herkes bizim kardeşimizdir. Kapılarımız onlara her zaman açıktır. Göreceksiniz bu seçimi ne Cumhur ittifakı, ne de Millet İttifakı kazanamayacak. Yenişehir İttifakı kazanacaktır.


Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti