Kurban hazırlıkları başladı

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu’nun Başkanlığında, İlçe Kurban Hizmetleri Komisyonu ilgili daire temsilcilerinin katılımıyla mevzuat çerçevesinde kurban hizmetleri ile ilgili hususların görüşülmesi amacıyla Kaymakamlık makamında toplantı gerçekleştirilmiştir.

Yenişehir 26 Temmuz 2018 17:44
Kurban hazırlıkları başladı
-A +A

Kaymakam Suat Seyitoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Ümit Güner, Jandarma Komutanı Üsteğmen Burak Dural, İlçe Müftü V. Kasım Kaya,İlçe Sağlık Müdürü Dr.Mehmet Kavak, İlçe  Tarım ve Orman Müdürü Hakan Aranmaz, Belediye Veterineri Melis Eriş Selçuk’un katıldığı toplantıda; Kurban Bayramı öncesinde ve bayram süresince alınacak tedbirler, bayram boyunca vatandaşların can ve mal güvenlikleri ile ilgili önlemler ve çevre sağlığı konusunda halka yönelik eğitimler verilmesi konularında kararlar alındı."BAYRAMI SIKINTISIZ ATLATACAĞIZ"

Kaymakam Suat Seyitoğlu, yaklaşan kurban bayramı öncesi bir çok konuyu ele titizlikle ele aldıklarını belirterek, "Amacımız vatandaşımızın kurban alımından kesimine kadar yaşanması muhtemel sıkıntıları ortadan kaldırmak. Bunun yanı sıra asayiş konusunda da hiçbir sıkıntı yaşamaması için ilgili dairelerimizin amirleri ile konuları masaya yatırıp sorunları ve çözüm önerilerini konuştuk. Bütün çabamız kurban bayramını vatandaşımızın huzur ve güven içinde geçirmesi. Kurban alımından kesimine kadar hiçbir sıkıntı ile karşılaşmamasını sağlamaktır. İnşallah kurban bayramını sıkıntısız bir şekilde atlatacağız" diye konuştu.


Kaynak : ERTAN ADANA /YENİŞEHİR

Anahtar Kelimeler : kurbanlık,
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti