KÖSE, SORUNLARI DİNLEDİ

CHP Yenişehir İlçe Başkanı Ahmet Köse ve ilçe yönetimi, ardından Cumhuriyet Kadınları Yenişehir Şube Başkanlığı ile Yenişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Fahrettin Bilgit’i ziyaret etti.

Yenişehir 5 Mart 2020 10:40
KÖSE, SORUNLARI DİNLEDİ
-A +A

Kaan KOÇAK/ÖZEL HABER


“YENİŞEHİR’İN SESİ OLACAĞIZ”
 
Başkan Köse, “Yenişehir Emeklisen Şube Başkanlığı, ardından Cumhuriyet Kadınları Yenişehir Şube Başkanlığı'nı, CHP Yenişehir İlçe yönetimi olarak ziyaret ettik.  Bizleri samimiyetle kabul eden bu dost insanlara teşekkür ederim. Ülkeyi, Yenişehiri, hayatı ve çevre problemlerini konuştuk. Çözüm bekleyen ciddi problemlerimizi Ankara'ya taşımak ve Yenişehir'e ses olabilmek için birlikte inisiyatif alabileceğimizi gördük. Şehrimizdeki tüm emeklilere, eğitimcilere ve halkımıza onların şahsında saygılarımızı ve sevgilerimizi gönderiyorum” ifadelerini kullandı.  
 
“TARIMIN SORUNLARINI KONUŞTUK”
 
Ardından CHP Yenişehir İlçe Başkanı Ahmet Köse ve ilçe yönetimi, “Yenişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Saýın Fahrettin Bilgit ve yönetici arkadaşlarına nezaket ziyâretinde bulunduk. Sıcak ve samimi kabulleri için kendilerine çok teşekkür ederiz. Ziyaretimizde, ülkemizi, Yenişehir ekonomisini, tarımını ve çevre sorunlarını konuştuk. Bu sorunlara ne gibi çözümler bulabiliriz diye görüşlerimizi paylaştık. Onların şahsında tüm Yenişehir esnafına ve halkına selam ve muhabbetlerimi sunarım”dedi.

Başkan Köse, “Cumhuriyet Kadınları Yenişehir Şube Başkanlığı'nı, CHP Yenişehir İlçe yönetimi olarak ziyaret ettik” 
 

Kaynak : KAAN KOÇAK

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti