Kestel Belediyesi'nden Karadeniz günleri

Kestel Belediyesi tarafından düzenlenen kültürel ve sosyal etkinlikler Şubat ayında da hız kesmiyor. Her ay düzenli hale getirilen kültürel ve sosyal hizmetlerle Kestel halkının yaşamına renk katılıyor.

Diğer İlçeler 4 Şubat 2020 11:21
Kestel Belediyesi'nden Karadeniz günleri
-A +A

 
Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır'ın seçim propagandasında da yer alan daha 'Sosyal Kestel' meydana getirmek için birbirinden renkli kültürel buluşmalar Kestel halkı ile buluşuyor. Türkiye’nin ve alanının en iyilerini ilçeye getirerek Kestel'in vizyonuna yakışır sosyal ve kültürel adımlar atan Kestel Belediyesi'nin Şubat ayı program takvimi Bursa'yı Kestel'de buluşturacak kadar güçlü isimleri içinde barındırıyor. Karadeniz Günleri ile Şubat ayı etkinlik takvimine start veren Kestel Belediyesi, ilçe halkından tam destek alıyor.
 
 Şubat ayı programlarına 1 Şubat 2020 Cumartesi saat 20:30'da Kestel Belediyesi Yeni Kültür Merkezi'nde "Süt Kardeşler Asabi Komedi Tiyatro oyunu ile başlayan Kestel Belediyesi, haftayı Karadeniz Fırtınası ile süsledi. Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin sahne aldığı oyuna  olan yoğun ilgi, biletlerin tükenmesi ile sonuçlandı.
 
 Karadeniz Günleri etkinlikleri ile Kestel'de toplumsal birlikteliğe katkı koymayı hedefleyen Kestel Belediyesi, 2 Şubat 2020 Pazar günü öğleden sonra Kestel Meydanı'nda balık dağıtarak şenliklerin startını verdi. Ak Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Süleyman Çelik, KARADENİZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Uzun ve Yönetim Kurulu üyeleri, Trabzonlular Dernekler federasyonu adına Başkan Yardımcısı Cemile Kara ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda Karadenizli iş adamı, sanayici, kamu görevlisi, bürokrat ve sporcu ile vatandaş, Karadeniz Günleri'ne ilgi gösterdi. Kestel Meydanı'nda gerçekleşen balık dağıtım programı ile başlayan Karadeniz Günleri, bir hafta boyunca gerçekleşecek etkinliklerle devam edecek.
 
 Kestel Meydanı’nda 5 Şubat'ta İlizyonist Mentalist Abidin Özçelik'ten görsel şov, 6 Şubat'ta Burak Kartal Konseri, 7 Şubat'ta Asena Bilge Atalay Konseri, 8 Şubat'ta Ekin Uzunlar Konseri ile Kestel eğlenceye doyacak. Konser ve etkinlikle Kestel Meydanı’nda saat 20:30'da başlayacak ve festival boyunca DJ'lerin performansları ile Kestel Şubat'ta çok sıcak olacak. (editör: Ebru Ergül)
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti