Kaymakamı ziyaret ettiler

Yenişehir Adliyesi’nde yeni göreve başlayan Cumhuriyet Savcısı Rıdvan Kara ve Hakim Muhammed Önder ile Afyon Bolvadin İlçe Müftülüğü’nden Yenişehir Müftülüğü’ne yeni atanan Müftü Muharrem Kaşak Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

Yenişehir 11 Temmuz 2019 14:27
Kaymakamı ziyaret ettiler
-A +A


Yenişehir Adliyesi’nde yeni göreve başlayan Cumhuriyet Savcısı Rıdvan Kara ve Hakim Muhammed Önder ile Afyon Bolvadin İlçe Müftülüğü’nden Yenişehir Müftülüğü’ne  yeni atanan Müftü Muharrem Kaşak Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.
Kaymakam Suat Seyitoğlu yapılan ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Kaymakam Seyitoğlu, ilçeye atanan her kamu görevlisinin ilçe insanının huzur ve güveni için çalıştığını belirterek, ‘Yeni göreve başlayan arkadaşlarımıza da görevlerinde başarılar diliyorum’ dedi.
Cumhuriyet Savcısı Rıdvan Kara ve Hakim Muhammed Önder ile Afyon Bolvadin İlçe Müftülüğü’nden Yenişehir Müftülüğü’ne  yeni atanan Müftü Muharrem Kaşak ta Kaymakam Suat Seyitoğlu’na nezaketlerinden dolayı teşekkür ettiler
Ertan Adana

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti