Kaymakam Seyitoğlu, Başkan Aydın ve İlçe Müdürü Ana sınıf öğrencilerini ziyaret etti: MİNİKLERE MORAL OLDULAR

Yenişehir 28 Eylül 2020 09:20
Kaymakam Seyitoğlu, Başkan Aydın ve İlçe Müdürü Ana sınıf öğrencilerini ziyaret etti: MİNİKLERE MORAL OLDULAR
-A +A

Kaan KOÇAK/ÖZEL HABER

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın beraberinde İlçe Kaymakamı Suat Seyitoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Ayaz geçen hafta yüz yüze eğitimlerine başlanan anasınıfı ve 1. Sınıf öğrencilerini sınıflarında ziyaret ettiler.
 
“SOHBET ETTİK”
Başkan Davut Aydın, “2020-2021 Eğitim Öğretim yılının pandemi sürecinde kısıtlı olarak başlaması münasebetiyle, yüz yüze eğitimlerine başlanan anasınıfı ve 1. Sınıf öğrencilerimizi, İlçe Kaymakamımız Sayın Suat Seyitoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Musa Ayaz ile birlikte sınıflarında ziyaret ettik. Maske-mesafe-hijyen kurallarına en üst seviyede özen göstererek görevlerini icra eden eğitimcilerimizle sohbet ettik” ifadelerini kullandı.
 
“BOYAMA KİTABI HEDİYE EDİLDİ”
Başkan Davut Aydın, “Okul hayatına yeni başlayan yavrularımıza, gönlümüzdeki Yenişehir’i hayal dünyalarıyla renklendirmeleri için Osmanlı’nın ilk başkenti Yenişehir’imizin tarihi mekânlarının yer aldığı Yenişehir Boyama Kitabımızı ve boya kalemlerini hediye ettik. Tüm eğitimcilerimize, öğrencilerimize ve ailelerine sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir eğitim yılı diliyorum” şeklinde konuştu.


Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti