Kaya: “Kapalı pazar olmazsa olmazımız”

Yenişehir’de ‘Ne Millet İttifakı, ne Cumhur İttifakı, Yenişehir İttifakı’ söylemiyle yola çıkan Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Mehmet Kaya, Salı günü ilçe pazarında vatandaşlarla sohbet etti.

Yenişehir 13 Mart 2019 16:50
 Kaya: “Kapalı pazar olmazsa olmazımız”
-A +A

Gerek vatandaşın ve gerekse pazarcı esnafının tek isteğinin kapalı Pazar yeri olduğunu belirten Mehmet Kaya, ‘Kapalı Pazar yerimiz olmazsa olmazımız. Bu nedenle bunun için güzel bir proje hazırladık. Mevcut yönetimin 5 yıl da çivi bile çakamadığı kapalı Pazar yerini söz veriyorum 6 ayda tamamlayıp vatandaşımızın ve pazarcı esnafımızın hizmetine sunacağız. Kapalı Pazar yeri aynı zamanda otopark olarak da kullanılacak. Yenişehir halkı beni bilir ben söz verdiğimde yaparım’ dedi.

Seçime 18 gün kala vatandaşın artık kafasında kime oy vereceğini belirlediğini belirten Mehmet Kaya, ‘Bu sefer inşallah rabbimin izni ve Yenişehirli hemşehrilerimin desteği ile Yenişehir’i bizler yöneteceğiz. Şehir merkezi ve kırsal mahallelerimiz bizim yanımızda. Hizmete susamış bir şekilde bizim göreve gelmemizi bekliyorlar. İnşallah 1 Nisan sabahı Yenişehir’de herkes mutlu olacak’ dedi.


Kaynak : Belkız EFE

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti