Karacabey’de spora olan yatırımlar tam gaz

Karacabey Belediyesi spor yatırımlarına devam ediyor.

Diğer İlçeler 23 Ekim 2018 12:18
Karacabey’de spora olan yatırımlar tam gaz
-A +A

Belediye Başkanı Ali Özkan, göreve geldiği günden bu yana ilçenin mevcut potansiyelini harekete geçirecek çalışmalara imza atıyor. Spor faaliyetlerine de büyük önem veren Özkan, bu alanda somut projeleri sırasıyla hayata geçiriyor. Sürekli yenilikçi çalışmalar yaptıklarına dikkat çeken Başkan Özkan, “Karacabey’in spor alanında da adını duyurması için var gücümüzle çalışıyoruz. Bilhassa aydınlık geleceğimiz olan gençlerimize spor sevgisi aşılamak için elimizden gelen her türlü gayreti gösteriyoruz” dedi.

İlçede spor alanındaki başarıların gün geçtikçe arttığının altını çizen Özkan, sportif alt yapının güçlendirilmesi için bütün branşlara ayrı ayrı destek vermeye devam edeceklerini kaydetti. Sağlıklı ve mutlu nesiller için sporun çok özel bir yeri olduğunu vurgulayan Başkan Özkan, sporu hayatın her alanına taşımak için gayret sarf ettiklerine dikkat çekti.

Özkan, ilçedeki sportif alanların gençlerin geleceklerine olumlu katkı sağladığını dile getirerek, “Ailelerden bu konuda önemli destek mesajları alıyoruz. Bu durum bizi çok mutlu ediyor. Gençlerin sosyalleşmesi ve spora yönelmesi çok güzel. Özellikle ailelerden olumlu dönüşler almak bizleri gururlandırıyor” diye konuştu.
Göreve geldikleri günden bu yana, birçok sportif amaçlı alanı hayata geçirdiklerini belirten Başkan Ali Özkan, bu kapsamda 1 çim saha, 1 kapalı spor salonu, 1 profesyonel antrenman sahası, 4 basketbol sahası ve 7 halı sahayı ilçeye kazandırdıklarını söyledi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti