Karabıyık’tan Yeçep’e destek

CHP Kadın Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Lale Karabıyık, Yenişehir’de çevre gönüllülerinin bir araya gelerek oluşturduğu Yenişehir Çevre Platformu (YEÇEP), in başlattığı ‘Yenişehir’e Kimyasal Çöplük İstemiyoruz’ temalı imza kampanyasına destek verdi.

Yenişehir 2 Kasım 2019 10:05
Karabıyık’tan Yeçep’e destek
-A +A

Belkız EFE /Özel Haber
 
Yenişehir’e gelen CHP Kadın Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Lale Karabıyık’a YEÇEP gönüllüsü Şafak Erdem, konu ile ilgili bilgi verdi. Yenişehir Kirazlıyayla Mahallesine yapılacak olan Meyra Çinko Kurşun Bakır Zenginleştirme Tesisi ve Atık Barajı’nın Yenişehir’e ciddi zararlarının olacağına dile getiren Şafak Erdem, “Biz Yenişehir’deki çevre gönüllüleri olarak bu konuyu önemsedik ve bununla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Sizlerin de desteklerinizi bekliyoruz” dedi. 
 
CHP Kadın Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Lale Karabıyık’da konu ile yakından ilgilenerek, “Ankara’da konunun takipçisi olacağım. Bununla ilgili bana geniş bir dosya verirseniz, TBMM’de bununla ilgili önerge veririm ve Ankara’da takipçisi olurum. Çevre ve gelecek adına yaptığınız çalışmalardan dolayı sizlere teşekkür ediyorum” diyerek imza kampanyası için imza atıp destek verdi. 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti