KARAAMCA DERNEĞİ’NDE YENİ DÖNEM

Yenişehir Karaamca Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin yeni başkanı Ziya Demir oldu.

Yenişehir 26 Kasım 2019 08:42
KARAAMCA DERNEĞİ’NDE YENİ DÖNEM
-A +A

Mustafa EFE / ÖZEL HABER
 
 Hafta sonu Yenişehirliler Derneğinden yapılan olağan genel kurulda tek liste ile yapılan seçimlerde eski yönetimde muhasip olarak görev yapan Ziya Demir, 3 yıllığına derneğin yeni başkanı oldu. 
 Mevcut Başkan Tuncay Demiray’ın aday olmadığı kongrede yaptığı konuşmada, dernekçiliğin önemine değinerek, “İki dönemden beri başkanlığını yaptığım köy derneğimizde gençlerin önünü açmak manasıyla kendi isteğimle çekildim. 2 dönem önce aday olduğumda zamanı geldiğinde bırakmak gerekir ve gençlerin önünü açmak gerekir demiştim. Bu sözümüzü yerine getiriyoruz. 2 dönemdir aynı yönetimde görev yaptığım değerli kardeşim Ziya Demir, genç ve dernek tecrübesi olan bir arkadaşımız. Bu işin üstesinden geleceğine eminim. Gözüm kesinlikle arkada değil. Bizler de zaten her zaman yanında ve destekçisi olmaya devam edeceğiz. Görev yaptığım sürece bana destek olan tüm yönetici ve üye arkadaşlarıma teşekkür ediyor yeni seçilen arkadaşlara da başarılar diliyorum” dedi. 
 
   Çiçeği burnunda başkan Ziya Demir’de, 180 üyesi bulunan dernekte başkan olmaktan gurur duyduğunu belirterek, “Bu önemli göreve beni layık görüp seçen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Güzel bir kongre sonrasında yeni yönetimimizi belirleyip hemen kolları sıvayacağız. Amacımız köyümüze hizmet etmek, üyelerimiz arasındaki birlik ve beraberliği artırıp dayanışma kültürünü sağlamak. Bu amaçla yola çıktık. Genç bir yönetim kurduk. İnşallah güzel hizmetler yapmak için heyecanlıyız. Bu zamana kadar derneğimize hizmet etmiş bütün başkan ve yöneticilere teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışıdır ve şu an bayrak bizde. Bizlerde en güzel şekilde görevimizi yapıp bayrağı daha da gençlere teslim edeceğiz. Güzel düşüncelerimiz var ve bu düşüncelerimizi hayata geçirmek için ben ve arkadaşlarım hemen çalışmalara başlayacağız” dedi. 
   Ziya Demir başkanlığındaki yönetimde şu isimler bulunuyor; Mustafa Mutlu, Özkan Şentürk, Fatih Bayram, Oğuz İmir, Ali İhsan Bilge, Okan Özcan, Olcay Uslu ve İsmail Çelik. 
   Denetleme Kurulunda ise: Tuncay Demiray, Osman Şahin ve Fatih Demir. 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Yenişehir
Bilal Kuyumculuk hizmete açıldı

Bilal Kuyumculuk hizmete…

12:15 - 9 Temmuz 2020
Yenişehir
Cumhuriyet Savcılarına veda yemeği

Cumhuriyet Savcılarına veda…

11:32 - 9 Temmuz 2020
Yenişehir
Yenişehir'de koronavirüs sayısı belli oldu!

Yenişehir'de koronavirüs…

14:57 - 8 Temmuz 2020
Yenişehir
‘Yenişehir’de panik ve endişeye gerek yok’

‘Yenişehir’de panik ve…

12:44 - 8 Temmuz 2020
Yenişehir
Yenişehir’de çardak mahalle konağı yenileniyor

Yenişehir’de çardak mahalle…

13:29 - 8 Temmuz 2020
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti