KANALLAR TEMİZLENİYOR

Yenişehir 13 Haziran 2020 09:54
 KANALLAR TEMİZLENİYOR
-A +A

Ertan ADANA
Yenişehir’de bulunan kanallarda dere ıslah çalışmaları başladı. İlçe merkezinde çalışmalarını hızlandıran Yenişehir Belediyesi dere ıslah çalışmalarını hayata geçirdi.
 
 
YÜRÜYÜŞ YOLU YAPILACAK
Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, “Söz verdiğimiz gibi ilçemiz kanallarında dere ıslah projemiz vardı. Öncelikle temizliğini yapıyoruz daha sonra da yürüyüş yollarını ve ağaçlandırmalarını yapacağız. Bugün stadyumun yanındaki İnegöl yolundan Kozdere yoluna bağlanan kanalın temizliğini yapıyoruz. İnşallah önümüzdeki günlerde yürüyüş yolu ve ağaçlandırması başlayacak” diye konuştu.
 
 
İLÇEMİZ FARKLI GÖRÜNECEK
Başkan Aydın, “ Buradan sonra da şu andaki mevcut olan hastanemizin yanında olan dere temizlenecek. Orada da aynı çalışmayı yapacağız. Biz verdiğimiz sözleri 5 yıllık görev süremizin içerisinde tamamlamaya çalışıyoruz. Halkımızın iyi şeylere layık olduğunu söyledik. Kanalımızın ıslah ve temizliği yapılıyor. İnşallah ilerleyen günlerde Yenişehir’de güzel hizmetler olacaktır. Yenişehir'e verdiğimiz sözleri tutmanın heyecanını yaşıyoruz. Yenişehir’e gelen bir vatandaşımız, dışarıdan gelen misafirimiz her gün Yenişehir’i farklı görecektir” dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti