Jandarma’ya başarı belgesi

Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, görev yaptıkları süre içerisinde göstermiş oldukları başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı İlçe Jandarma Komutanlığı’nda görev yapmakta olan personelleri " Başarı Belgesi" ile ödüllendirdi.

Yenişehir 3 Ağustos 2018 14:43
Jandarma’ya başarı belgesi
-A +A

Kaymakam Suat Seyitoğlu, ilçemizde yapmış oldukları üstün ve gayretli çalışmalarından dolayı jandarma personeline teşekkür ederek,  meslek yaşamları boyunca başarılı çalışmalarının devamı diledi. Seyitoğlu, ‘Jandarma personelimiz başta Bölük Komutanı Üsteğmen Burak Dural olmak üzere özellikle kırsal mahallelerimiz de huzur ve güveni sağlamak için canla başla çalışıyor. Mesai meftumu gözetmeksizin büyük bir gayretle çalışan Jandarma personelimize yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor gayretli çalışmalarının devamını diliyorum’ dedi.
 

 
   Yenişehir Jandarma Bölük Komutanı Üsteğmen Burak Dural’da, personeli adına Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu’na teşekkür ederek, ‘Sayın Kaymakamımız vatandaşın huzur ve güveni konusunda son derece hassas. Biz de bu bilinçle ve Kaymakamımızın yönlendirmeleri ile vatandaşımızın huzurunu ve güvenini sağlamaya çalışıyoruz. Yenişehirli vatandaşlarımız da bu konuda bizlere çok yardımcı oluyor. Bu gün Yenişehir’deki huzur ve güvenin en önemli nedeni Kaymakamımızın destekleri ve vatandaşımızın bize olan güvenidir’ diye konuştu.Daha sonra Jandarma personeline Kaymakam Suat Seyitoğlu tek tek belgelerini verdi.Kaynak : HARUN SAK/YENİŞEHİR

Anahtar Kelimeler : jandarma, başarı, belge,
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti