İZDES HEYETİ YENİŞEHİR’DE

İçişleri Bakanlığı İzleme ve Değerlendirme Sistemi (İZDES) Projesi kapsamında çalışma ziyareti gerçekleştirmek üzere Yenişehir’e gelen İZDES heyeti, Kaymakam Suat Seyitoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Yenişehir 31 Aralık 2019 10:11
İZDES HEYETİ YENİŞEHİR’DE
-A +A

Mustafa EFE / Özel Haber 
 
Merkez Valisi Mesut Köse başkanlığındaki İZDES heyeti, Kaymakamlık makamında bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda ilçe brifing verileri sunulup değerlendirildi ve ayrıca kamu hizmetlerinin kaliteli, hızlı, verimli ve ekonomik bir şekilde sunulması, yönetimde katılımın sağlanması, bürokratik süreç ve işlemlerin azaltılarak vatandaş memnuniyetini esas alan yönetim anlayışının ortaya konulması, bakanlığın stratejik planında belirtilen amaç ve hedeflere ulaşılması, merkez ve taşra teşkilatları arasında koordinasyon kanallarının etkinleştirilmesinin amaçlandığı belirtildi.
 
Toplantı akabinde İZDES heyeti; İlçe Nüfus Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı’nda ziyaretlerde bulunarak, çalışmaları yerinde incelendi. Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, ziyaretin önemli olduğunu belirterek, “Merkez Valisiz Mesut Kösebaşkanlığındaki İZDES heyetini ilçemizde ağırlamaktan mutluluk duyduk. Bizim için önemli bir toplantı oldu. Yapılan tüm bu toplantıların tek amacı var ve vatandaşımıza daha iyi nasıl hizmet edebiliriz. Bu amaç doğrultusunda vatandaşımızın yaptığımız hizmetlerden memnun olması için çabalıyoruz” dedi. 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti