İYİ Parti Yenişehir İlçe Başkanı Ercan Özel; "Kirazlıyaylayı gündemden düşürmeyeceğiz"

Yenişehir 17 Kasım 2020 09:39
İYİ Parti Yenişehir İlçe Başkanı Ercan Özel;  "Kirazlıyaylayı gündemden düşürmeyeceğiz"
-A +A

ÖZEL HABER- KAAN KOÇAK 
 
Geçtiğimiz günlerde Bursa'ya rozet takma törenine gelen Meral Akşener'in konuşmasının ana maddesi 'Yenişehir-Kirazlıyayla' oldu.  Akşener, Yenişehir İlçe Başkanı Ercan Özel'i tebrik ederek, 'Yenişehir'de güzel işlere imza atılıyor" dedi. 
İYİ Parti İlçe Başkanı Ercan Özel; "Genel Başkan Akşener, Yenişehir olarak büyük rahatsızlık duyduğumuz ve mücadele içerisinde olduğumuz Kirazlıyayla da yaşanan çevre katliamına da kayıtsız kalmadı. 'Yenişehir halkının her zaman yanındayız' diyerek duyarlılığını herkese gösterdi. Topraklarını savunan Genel Başkan Meral Akşener'in konuşmasında ki ana gündem maddesi Kirazlıyayla' da yaşanan hukuksuzluk, topraklarını savunan Türk kadınlarımızın mağduriyetleri ve adalet arayışları oldu. Kirazlıyayla'nın gündemden düşmesine izin vermeyeceğiz." dedi. 
AKŞENER; "YANINDAYIZ 'KİRAZLIYAYLA' "
Meral Akşener Kirazlıyayla ile ilgili konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Kirazlıyayla’daki kız kardeşlerimin, ablalarımın ortaya koydukları direnişi ve onların tabiata doğaya çevreye duydukları bu hassasiyeti çok sıkı takip ettiğimizi ve yanlarında olduğumuzu bir kez de buradan tekrarlamak istiyorum. 74 yaşındaki Pakize hanıma, 7 yaşındaki Kevser’e en kalbi sevgilerimi iletiyorum. Sonuna kadar sizin sesiniz, sizin nefesiniz olmaya devam edeceğiz. Kirazlıyayla halkının adalete, amasız ancaksız her zamankinden çok ihtiyacı var." dedi. 
FOTO ALTI:  Özel; "Genel Başkan düzeyinde Kirazlıyayla’nın sesini bu kadar yüksek perdeden, vurgulu bir şekilde dile getirerek Kirazlıyayla ve Yenişehir halkına vermiş olduğu değeri gösteren Meral Akşener, Kirazlıyayla halkını da umutlandırdı." dedi. 
FOTO ALTI: Ercan Özel; "Kirazlıyayla için adalet arayışımızın ve mücadelemizin artarak devam edeceğini büyük harflerle söylüyor ve altını kalın şekilde çiziyoruz." dedi. 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti