İYİ Parti çalışıyor

Osmangazi İlçe Başkanlığı'nın yaşanabilir bir Osmangazi için "BİR TUĞLA DA SEN KOY" diyerek başlattığı çalışma yoğun ilgi ile devam ediyor.

Diğer İlçeler 14 Kasım 2018 13:51
İYİ Parti  çalışıyor
-A +A

Çalışma hakkında açıklamalarda bulunan İlçe Başkanı Dr. Mehmet Hasanoğlu "Osmangazi İlçe Başkanlığı olarak Yaşanabilir bir Osmangazi için "BİR TUĞLA DA SEN KOY" sloganı ile ortak aklı öne çıkarma ve Osmangazi'yi Osmangazi'de yaşayanlarla birlikte yönetme adına Kent Meydanında kurulan çadırda başlattığımız çalışma yoğun ilgi ile devam ediyor.

Mevcut günlerde tüm siyasi partilerin çalışmalarını aday adaylığı süreci ile alakalı kapalı kapılar arkasında sürdürdüğü döneminde, İYİ Parti Osmangazi İlçe Başkanlığı olarak farklı bir gündemle sahaya inmek istedik. Belediye başkanı ve meclis üyeleri aday adaylığı başvurularını alma çalışmalarımızın yanında daha önceden iznini aldığımız 7 - 17 Kasım tarihleri arasında Kent Meydanında sahaya inme kararı aldık.  

Kurduğumuz çadırda "Mart 2019'dan sonra İYİ'lerin yönetimindeki Osmangazi Belediyesinde Fikirleriniz, Önerileriniz, Tespitleriniz hayata geçsin"  diyerek gerçekleştirdiğimiz çalışmada ayrıca Bursa ve Osmangazi adına hemşehrilerimizin görüşlerini öne çıkaracak bir anket çalışması da gerçekleştirmekteyiz.

Günlük ortalama yüzün üzerinde anket formunun doldurulduğu çadırda ayrıca cesurlar hareketinin bir mensubu olmak isteyen Bursa'lıların da parti üyelik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Bizler burada bize teslim edilen anket formu ve fikir ile projeleri, ilçe başkanlığımızda kurduğumuz komisyon aracılığı ile hızlı bir şekilde değerlendirmeye tabi tutmakta ve Aralık ayının 15'i civarında Osmangazi Belediye Başkan adayımızı açıkladıktan sonra da bu çalışmadan elde edilecek sonuçları kendisi ile paylaşacağız.

Sonrasında da Belediye Başkan adayımızın kendi projeleri, yaklaşık 7-8 aydır Osmangazi ilçe başkanlığımızda oluşturduğumuz ve bu güne kadar çalışan yerel yönetimler komisyonumuzun ürettiği projeler ile bu çalışmada vatandaştan gelen fikirleri harmanlayarak 21. yüzyılda yaşanabilir bir Osmangazi yaratmak adına projelerimizi ortaya koyacak ve 31 Mart 2019 akşamı Osmangazi Belediye Başkanlığı koltuğuna İYİ’ler hareketi mensubu adayımızın oturması için seçim propaganda çalışmalarına başlayacağız.
Ben bu vesile ile tüm Bursalı hemşehrilerimizi çadırımızı ziyaret etmeye ve çocuklarımızın geleceği adına katkı koymalarını beklediğimizi beyan ederek, yoğun ilgiye de ayrıca teşekkür etmek isterim" dedi.  


Kaynak : İHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti