İnegöl Belediyesi'nden öğrenciye yardım

İnegöl Belediyesi de her yıl olduğu gibi ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye yardımlarını ulaştırmaya devam ediyor.

Bursa 10 Eylül 2019 16:57
İnegöl Belediyesi'nden öğrenciye yardım
-A +A

İnegöl Belediyesi, 90 okuldaki ihtiyaç sahibi bin 200 öğrenci için hazırlanan kırtasiye malzemelerini okul idarecilerine teslim etti.
 
Bu kapsamda Milli Eğitim Müdürlüğü 45 ilk ve 45 ortaokul olmak üzere toplam 90 okulda bin 200 öğrenci belirledi. İnegöl Belediyesi de öğrencilere içerisinde, okul çantasından deftere, kalemlerden boya malzemelerine kadar farklı kırtasiye malzemelerinin yer aldığı setler hazırladı. 600 ilk ve 600 ortaokul öğrencisi için Umuteli Sosyal Yardım Merkezi tarafından hazırlanan kırtasiye malzemeleri, öğrencilere teslim edilmek üzere okul idarecilerine takdim edildi.

Karınca kararınca, her sene olduğu gibi bu sene de kırtasiye yardımları noktasında destek olmak istediklerini belirten İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, "Benim gönlümde yatan, okullarımız, ibadethanelerimiz ve benzeri ortak kullanım alanlarımızla ilgili daha güçlü desteklerde bulunmaktır. Bununla ilgili de ciddi mücadelem var. Bu sürprizi ben yapmak istiyorum. Zaman zaman talepler, istekler tarafımıza ulaştırılıyor. Asla ve asla insan ayırmadan, kişi ayırmadan sadece ihtiyacın ne olduğuna bakarak eşit, adil ve standart bir hizmet vermek istiyorum. Kimsenin aklında farklı bir şüphe kalmasını asla arzu etmem. Yeni kaynaklar da oluşturarak okullarımızın yeni, farklı ihtiyaçlarına da cevap verebilmek adına bir gayretimiz olacak" dedi.

Kaynak : İHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti