İnegöl Belediyesi’nde iç hizmet eğitimi

İnegöl Belediyesi, hizmet içi eğitimleri ile personelin kişisel gelişimini, nitelik ve donanımlarını artırmaya devam ediyor. Bu kapsamda İmar ve Ruhsat birimindeki personellere yönelik eğitim düzenlendi.

Diğer İlçeler 12 Mart 2020 12:12
İnegöl Belediyesi’nde iç hizmet eğitimi
-A +A

Hizmet içi eğitime önem veren ve bu eğitim programlarıyla personelin kişisel gelişimini, motivasyonunu, nitelik ve donanımını arttırmayı hedefleyen İnegöl Belediyesi, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ile Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü personeline yönelik 2 günlük eğitim düzenledi.
 
3-4 Mart 2020 tarihlerinde arasında Belediye Ek Hizmet Binasında bulunan meclis salonunda ve Mobilya Müzesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen eğitimlerde, Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreter Yardımcısı Abdullah Keleş 4 ana başlık altında eğitim verdi. Eğitimler kapsamında imar mevzuatında yapılan değişiklikler ile ilgili fikir alışverişi yapılırken, BBB planlı alanlar imar yönetmeliği konusu ve otopark yönetmeliği konularında eğitimler verildi. İmar uygulamalarında tecrübe paylaşımı da gerçekleştirildi. (editör: Engin Özkonuk) 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti