İletişim herşeyin başıdır

TOKİ Orhangazi Ortaokulu velilerine yönelik Aile Çocuk El Ele ana başlıklı aile çocuk iletişimi ve çözüm yolları semineri yoğun bir veliyi katılımıyla düzenlendi. TOKİ Orhangazi ailesi yaklaşık iki saat boyunca duygu dolu anlar yaşadı.

Yenişehir 29 Kasım 2018 16:52
İletişim herşeyin başıdır
-A +A

Eğitimci - yazar Recep Özkul’un konuşmacı olarak katıldığı sunumdaözellikle anne babalara yönelik ebeveyn olabilmek, geleceği birlikte planlamak, ailede sevgi, eğitimde baba faktörü, aile tutumları, çocuklarımıza kitap ve okuma sevgisi aşılamak, ülke sevgisi ve mücadele ruhu gibi konular bizim inancımız, kültürümüz, değerlerimiz ve ülkemize uygun olarak aktarıldı. Velilerin kah ağladığı kah eğlendiği, dahası eğlenirken öğrendiği seminerde yaşanılan sorunların çözümleri ailede iletişim boyutuyla uygulamalı olarak anlatıldı.
 
“Çocuklarınıza sarılın”

Kişisel Gelişim Uzmanı Recep Özkul’un etkili sunumuna Yenişehir Kaymakamı Sayın Suat Seyitoğlu,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Musa Ayaz da katıldı.  İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Ayaz ailelere en önemli ve değerli çocuğun herkesi evinde bekleyen kendi çocuğu olduğunu ifade etti. Tüm ailelerden bu akşamdan sonra çocuklarına çok sarılmalarını tavsiye etti. Ailelere yönelik bu tarz güzel çalışmaların devam edeceğini söyleyen okul müdürü Necati Özkan salonu dolduran okul velilerine teşekkürlerini ilettikten sonra eğitimci yazar Recep Özkul’a günün anısına yazarımıza çiçek takdim etti.


Kaynak : Ebru ERGÜL

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti