Hüseyin Efe :‘Başkan Aktaş, verdiği sözleri yerine getirdi’

Yenişehir 29 Ocak 2020 12:44
Hüseyin Efe :‘Başkan Aktaş, verdiği sözleri yerine getirdi’
-A +A

Mustafa EFE/ÖZEL HABER
 
Yenişehir Belediyesi’nin iyi çalışmalar gerçekleştirdiğini belirten Osmaniye Mahallesi Muhtarı Hüseyin Efe, “Büyükşehir Başkanımız Aktaş’ta verdiği sözleri bir bir yerine getiriyor” dedi.
 
Muhtar Efe, ““Köyümüzde tarla ve arazi olarak bütün yollar açıldı. Bahar ve yaz sezonlarında da alt yapısı yapılacak. Bir de köyümüze sulama göleti yapılmasını istedik. Sulama göletinin de projesi hazır”.
 
AYDIN, DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR
 
Efe, “Büyükşehir Belediyesi’nin köylere yaptığı hizmetlere Yenişehir Belediyesi araç ve insan desteği sağlıyor. Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, belediye olarak güzel çalışmalara imza attılar, iyi hizmetler veriyorlar. Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları zaten ortada” ifadelerini kullandı. 
 
“ALİNUR BAŞKANIM SÖZ VERDİ”
 
Muhtar Efe, “Köyümüze sulama göleti yapılacak. Sulama göletinin de projesi hazır. Bunu Alinur Başkanımız da biliyor ve onunla da bu konuyu bizzat görüştük. Alinur Başkan ‘Size söz veriyorum  2020’de bu göleti faaliyete geçireceğiz’ dedi. Şu anda da Alinur Başkan’dan böyle bir hizmeti bekliyoruz.  Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş her şeye koşturuyor, her konuda çok aktif ve sevdiğimiz bir başkan. Başkan vermiş olduğu her sözü birer birer yerine getirmek istiyor. İmkanlar dahilinde de yerine getiriyor” dedi.  

Kaynak : Mustafa EFE

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti