Hıdırbali Mahallesi'ne genç aday

Yenişehir merkez Hıdırbali Mahallesi muhtarlığına Yenişehir’in sevilen esnaflarından Taner Tuğral aday oldu.

Yenişehir 12 Şubat 2019 16:21
Hıdırbali Mahallesi'ne genç aday
-A +A

Yenişehir’de Cumhuriyet Caddesi'nde uzun yıllardan bu yana gıda sektöründe babası Ali Fuat Tuğral ile birlikte hizmet veren Taner Tuğral, mahalle sakinleri ile yaptığı istişareler neticesinde böyle bir karar aldığını belirterek, ‘Atalarımız, dedelerimizden beri ikamet ettiğimiz, doğup büyüdüğüm sokaklarının her bir yanında anılarımızın olduğu mahallemize hizmet etmenin zamanı geldiğini düşünerek, 40’lı yaşlara gelmenin olgunluk ve tecrübesiyle mahalle sakinlerimizin de olumlu geri dönüşleri ve güzel dilekleriyle muhtar adayı olmaya karar verdim. Rabbim bu çıktığımız yolda yardımcımız olsun. Mahalle sakinlerimizin bir evladı, bir kardeşi, bir abileri, bir arkadaşı olarak ben ve ekibim, değişimin mahalle adına yararlı olduğunu düşünerek bu göreve talibiz. Başta mahalle sakinlerimizin teveccühü, sonra siz kıymetli dostlarımın abilerimin desteği ve dualarıyla sizinle bu heyecanımı paylaşmak ve açıklamak istedim. Önce mahallemizde başlayarak sonra ilçemizde çeşitli görevlerde hizmet etmenin zamanı geldiğini düşünüyorum. Rabbim hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin.
Mahallemize uzun yıllardan bu yana hizmet eden muhtarımıza da teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Kazanan kaybedeni, kaybeden de kazananı tebrik edeceği bir yarış olmasını diliyorum. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur’ dedi.
Hıdırbali Mahallesi sakinleri de Taner Tuğral’ın adaylığından duydukları memnuniyeti dil getirerek, ‘Yıllardan bu yana mahallemizin sakini olman Taner Tuğral isabetli bir karar vermiş. Bizler de onu destekleyeceğiz. Hakkında hayırlısı olsun’ dediler.Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti