Hayat Hastanesi’nde hemşireler günü kutlaması

Hemşireler Haftası’nı kutlayan hemşireler, düzenlenen geceyle yoğun iş temposuna kısa bir süreliğine ara vererek, gönüllerince eğlendiler.

Sağlık 14 Mayıs 2018 12:33
Hayat Hastanesi’nde hemşireler günü kutlaması
-A +A

Özel Hayat Hastanesi hemşireleri, 12–18 Mayıs Hemşireler Haftası kapsamında Divan Hotel’de düzenlenen gecede bir araya geldi. Geceye Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Ahmet Özkul, Başhekim Dr. Fatih Özkul ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Betül Özkul Kabalar ile çok sayıda sağlık çalışanı katıldı. Gecenin açılış konuşmasını yapan Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı, bu tip buluşmalara çok önem verdiklerini dile getirerek, tüm hemşirelerin ve sağlık çalışanlarının Hemşireler Haftasını kutladı. Özkul sözlerine şöyle devam etti, “Sosyal etkinliklere, personel toplantılarına önem veriyoruz. Bizi bugüne kadar getiren en önemli prensiplerden biri paylaşmak ve ikram etmek. İyilikleri paylaşmak güzel bir şey ve bunun güzel sonuçlarını almak bizleri mutlu ediyor.”


 
“BURSA’NIN MUTLULUKLARI BİZİMDE MUTLULUĞUMUZ”

Hayat Hastanesi’nin başarılı bir şekilde 40. Yılına kadar personeline önem vererek geldiğine dikkat çeken Özkul, “Hayat Hastanesi ve bağlı kuruluşları Bursa’nın sağlık grubu. Bursa’nın değerleri, mutlulukları, sıkıntıları bizim de mutluluğumuz, sıkıntımızdır.  Bursa’nın güzel insanlarının hayatlarına bir nebze de dokunuyorsak ne mutlu bizlere” dedi. Sonrasında konuşan Özel Hayat Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Senem Batan ise “Bu güzel geceyi düzenleyip, hemşireler nezdinde tüm sağlık personellerinin güzel bir gece geçirmesini sağlayan başta Sayın Ahmet Özkul olmak üzere, tüm yönetim kuruluna teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.Kaynak : İHA

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti