Hatunişi Kooperatifi ziyaretlere başladı

Yenişehir Hatunişi Kadın Kalkınma Kooperatifi Başkanı Tuğba Tarım ve yönetim kurulu üyeleri bir dizi ziyarette bulundular

Yenişehir 9 Ağustos 2019 10:16
Hatunişi Kooperatifi ziyaretlere başladı
-A +AYenişehir Hatunişi Kadın Kalkınma Kooperatifi Başkanı Tuğba Tarım ve yönetim kurulu üyeleri bir dizi ziyarette bulundular.

Resmi kuruluşunun hemen ardından çalışmaya başlayan kooperatif üyeleri önceki gün Yenişehir Ziraat Odası Başkanı Sadi Aktaş ve İncirli Mahallesi Muhtarı Orhan Yıldız’ı ziyaret ettiler.

Yenişehir Hatunişi Kadın Kalkınma Kooperatifi Başkanı Tuğba Tarım “Köyde yaşayan kadınlarımıza ulaşabilmek, onlara kooperatifimizi anlatabilmek ve muhtarlarımızın desteklerini alabilmek adına ziyarette bulunduk” dedi.

Yeni kurulan bir kooperatif olduklarının altını çizen Yenişehir Hatunişi Kadın Kalkınma Kooperatifi Başkanı Tuğba Tarım ziyaretlerinin süreceğini belirtti. Tarım “ Kadınlarımızı ilerlemenin mihenk taşı olarak görüyoruz. Kadın olmazsa hiçbir şey olmaz. Bu nedenle nerede olurlarsa olsunlar, hangi hayat biçimini benimsemiş olurlarsa olsunlar onlarla iletişim kuracağız. Birlikte bir şeyler üretip ilçemizin, ülkemizin kalkınmasına katkı sağlayacağız” dedi.

Ebru Ergül

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti