Göbek yağlanmalarında ‘Vshape’

Dr. Emrah Çinik, göbek ve kalça yağlanmalarına dikkat edilmesi konusunda uyarılarda bulundu. Dr. Emrah Çinik, “V Shape ile göbek ve kalça bölgesi yağları eritme, selülit tedavisi, vücut sıkılaştırma işlemleri mümkündür.

Sağlık 9 Mayıs 2018 12:42
Göbek yağlanmalarında ‘Vshape’
-A +A

V Shape teknolojisi, medikal estetik için geliştirilmiş en son teknoloji kullanarak, selülit, yağlanma, sarkma sorunlarının kesin çözümünde ve vücudun yeniden şekillendirilmesinde en hızlı, etkin, kalıcı ve kesin tedavi olanağı sağlıyor. Derinin güçlü ve esnek yapıda olması, kırışık olmaması, diri, canlı ve parlak görünmesi, içindeki bağ dokusu sayesinde olur. Bağ dokusunu oluşturan ana madde kollajen liflerdir. Yaşlanan ciltte kollajen azalmıştır.



Vshape uygulaması kollajen miktarını arttırmayı ve güçlendirmeyi hedefler” dedi. Radyo frekans dalgalarının, içlerinden geçtiği su moleküllerine saniyede milyonlarca defa rotasyon yaptırdığını ifade eden Çinik, “Rotasyon su moleküllerinin bir çakının açılıp kapanması gibi hareketidir. Saniyede milyonlarca defa olan bu hareketlerin oluşturduğu sürtünme ısınmaya neden olur. Cilt ve cilt altındaki bağ dokusu radyo frekans ile uyarıldığında, içlerindeki su ısınır. Yüksek ısı, dokuda bir yaralanma, zedelenme algısı oluşturur ve sanki bir yara olmuş gibi bir yara iyileşmesi süreci başlatır. Bölgeye tamirat hücreleri gelir, bol miktarda kollajen üretilir, hücreler yenilenir. Sonuçta cilt güçlenir, sıkılaşır, elastik yapısı artar, kırışıklar gider. Ayrıca bol su içeren yağ hücreleri de parçalandığından sellülit görüntüsü de iyileşir” diye konuştu. Hiçbir yan etkisinin bulunmadığını kaydeden Çinik, “Uygulama esnasında veya sonrasında hastanın acı duymaması, hiç bir şekilde güneş ışınlarından kaçınmak gerekmemesi, vücutta istenmeyen lekeler ve morlukların oluşmaması ve sonuçların son derece başarılı olması radyo frekans uygulamaları ve Vshape’i medikal estetiğin teknoloji harikası haline getiriyor” açıklamalarında bulundu.


Kaynak : İHA

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Anahtar Kelimeler : bursa, yağ, sağlık ,
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti