Emlakçılar Derneği’nden Ziyaretler

Yenişehir Emlakçılar Derneği Başkanı Özcan Kobak ve Yönetim Kurulu Üyeleri AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Fikret Hatipoğlu ve İYİ Parti Yenişehir İlçe Başkanı Ali Şıracı’yı ziyaret ederek, ilçeye yapılacak olan hizmetlerle ilgili fikir alışverişinde bulundular.

Yenişehir 10 Ocak 2019 15:24
Emlakçılar Derneği’nden Ziyaretler
-A +A

Yenişehir Emlakçılar Derneği Başkanı Özcan Kobak, bu tür ziyaretleri sık sık yaptıklarını belirterek, ‘İlçe başkanlarımıza ortak derdimizin Yenişehir olduğunu bildirdik ve Yenişehir’i ilgilendiren her konunun takipçisi olacağımızın sözünü verdik. Yenişehir’de el ele verirsek başarmayacağımız hiçbir sorun yok. Biz dernek olarak bu bilinçle hareket ediyoruz. İlçe başkanlarımızın bize olan yaklaşımından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Yerel seçimlere yoğun şekilde hazırlanırken bizleri kabul etmeleri ve bizleri uzun uzun dinlemeleri bizleri mutlu etti’ dedi.


Gelişen bir Yenişehir’in herkesi mutlu edeceğini de belirten Kobak, ‘Bu nedenle Yenişehirli STK’lar olarak el ele vermeliyiz. Çünkü Yenişehir gelişirse hepimizin yüzü güler. Yenişehir’e gelen her yatırım hepimize geliyor demektir. Bu nedenle birlik olmanın vakti geldi de geçiyor bile. Biz Yenişehir’e katkı koyacak kim varsa ve hangi proje varsa en önde çalışmayı taahhüt ediyoruz’ diye konuştu. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti