Defterdardan Yenişehir’e ziyaret

Bursa Defterdarı Mehmet Yazar, önceki gün Yenişehir’e gelerek Kaymakam Suat Seyitoğlu ve Belediye Başkanı Süleyman Çelik’i makamlarında ziyaret etti.

Yenişehir 2 Ağustos 2018 15:09
Defterdardan Yenişehir’e ziyaret
-A +A

Yenişehir Mal Müdürü Cemal Akdeniz’le birlikte önce Kaymakam Suat Seyitoğlu’nu ziyaret eden Bursa Defterdarı Mehmet Yazar ardından da Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik’i makamlarında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Suat Seyitoğlu, ‘Bursa Defterdarımız Mehmet Yazar bey efendiye nazik ziyaretinden ve hoş sohbetinden dolayı teşekkür ediyorum’ dedi.


 
Teşekkür ediyorum

   Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ‘Yenişehir Mal Müdürümüz Cemal Akdeniz ile birlikte Bursa Defterdarı Mehmet Yazar ziyaretimize geldiler. Kendilerine Yenişehir ile ilgili ve yaptığımız çalışmalarla ilgili bilgiler verdik. Güzel bir sohbet oldu. Kendilerine teşekkür ediyorum’ dedi. 
 
Kısmet bugüne oldu

   Bursa Defterdarı Mehmet Yazar’da, uzun süreden  beri böyle bir ziyaret gerçekleştirmek istediğini belirterek, ‘Bu güne kısmet oldu. Gerek Kaymakamımız  ve gerekse Belediye Başkanımızın misafir perverliğinden doyayı teşekkür ediyorum. Yenişehir çok özel bir ilçe. Kurumlar arasındaki uyum da takdir edilecek derecede. Yenişehir’deki kurumlar arasındaki bu uyum yapılan hizmetlere de yansıyor’ dedi.


Kaynak : HARUN SAK/YENİŞEHİR

Anahtar Kelimeler : yenişehir, defterdar,
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti