Davut Aydın’dan yoğun mesai

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın 12- 18 Mayıs günleri arasında kutlanan Hemşireler Haftası dolayısıyla bir bildiri yayınladı.

Yenişehir 15 Mayıs 2019 16:11
Davut Aydın’dan yoğun mesai
-A +A

Hemşirelerin görevlerinin ne denli zor olduğunun altını çizen Aydın “Önce İnsan” diyerek halkla hizmeti şiar edinmiş, insanların sağlıkları için çok önemli ve kutsal bir görevi ifa eden, bu yüce mesleğin mensubu bütün fedakâr, cefakâr hemşirelerimizin “Hemşireler Gününü” kutlayarak meslek hayatlarında başarılar dilerim.” dedi.

Önceki gün de başkanlık makamında Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’ndan misafirlerini kabul eden ve sporun bir ülkenin gençlerinin gelişimindeki önemine değinen Aydın şunları söyledi: “Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Cemal Vardar, Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Sayın Osman Kılıç, Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Sekreteri Sayın Kenan Uyanık ve Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi, Yıldırım Belediye Meclis Üyesi Sayın Selim Yolgeçen bizlere hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.” 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2016 Yenişehir Yörem Gazetesi (Kayı İletişim Ltd. Şti.) tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti